Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pirmiausia visi laikykitės 10dievo įsakymų , o melstis galima bet kur nes dievas yra visur ne tik bažnyčioje, o bažnyčia yra biznis sugalvotas ž.
@@ Abortas - žudymas žmogaus.
Zmones dabar tiki tik savo akimis o niekas nematė ar yra dievas ir niekas nematė ar po mirties yra dievas dabar zmones yra ne kvailiai ir nebetiki baznyciu pasakomis. Ar mate po mirties ar yra dievas ir rojus niekas nezyno ir nematė tik kvailiai tyki kunigeliu pasakomis tik duokite pinigėlius ir eisit i rojų kiti kunigeliai tvirtina vaikus ir tyli ir zvengia is durneliu dar vynoko išgeria ir sako kiek daug avineliu susirinko bažnyčiose.
@Jo tipo Yra žmonių, kuriems apreiškiama, bet ir tada , kada vaikščiojo žeme Kristus ir darė stebuklus, juo netikėjo ir nukryžiavo.
@yra Nejuokink ta stebukla dare joks dievas nebuvo cia propaganda sukurtas priklale prie kryžiaus paskui prisikele jis cia pasakos kvailams prirase bibliju pasakų zydai ir zmones tyki tokias nesąmones krikščionybės buvo okupantine invazija kryžiuočiai mus puole ir per prievarta liepia pasikrikstyti jei Jėzus lietuvoje nera buves vaikstes mums tas kunigu pasakos jau atsibodo. Zmones dabar tyki tik savo akimis o ne knygos propaganda. Niekas nera matęs po mirties ar yra dievas ir rojus.pasakos kvaileliams.
Bažnyčia yra biznis , i dievas yra visur, ir nereikia toliau smegenines žmonėms zombinti
@@ O tavo širdyje JIS yra?
kurie netiki, nes negali to matyti ar pačiupinėti, yra materialistiniai žmonės, bet be materijos yra žymiai daugiau dalykų laike, erdvėje, visatoje. Tai labai siauras supratimas, mes gi nematome paprasta akimi net materialių dalykų - atomų, neutronų, protonų, bakterijų, virusų, bet jie egzistuoja. Dievas visuomet yra šalia mūsų ir laukia, kada atidarysim jam duris. Visi blogumai kyla ne iš Dievo, bet iš žmogaus, nes patys sau mes skiriame per mažai dėmesio, per mažai meilės, per mažai suprantam, mokomės ir per daug norim visko iš karto.
Geras biznis kam sunkiai dirbti jei fanatikai tiki kas buvo prieš 2000 metų
@' Jus tikit pries milijonus kas buvo ir nieko, jum gi tai neatrodo keista
@' Ar tu tiki, kad yra radijo bangos, kad yra garsas kurio nematai. Dabar mobiliai neturi laidu… bet istiesu turi, kuriuos tu nematai. Labai geras komentaras. Aciukas Jums gerb. Kunige. Tinkiu ir tikesiu ir Jezum Kristum, Sv. Marija ir Viespaciu. Man net gera ant sirdies, mano Siela laiminga. Su Pagarba. Amen.
Lietuvai nereikalingi tokie lobiai iš vagių,korumpuotų bažnyčios tarnų
kelintais metais per kraują ir žmogžudystes buvo atnešta [KRYKŠČIONYBĖ] į LIETUWOS teritoriją?
@klausimas: Pirma reiktu pasiklaust saves, ar to kas zino, kas ja nese, o svarbiausia, kokiu tikslu?
Pvz per prievarta jus gali ir musulmonais padaryt, bet ar busit musulmonais istikruju? Ne, tik del to, kad vercia. Ar sunku tai suprast?
Jusu klausimai niekiniai, neatsivertusio zmogaus. Vaikiski.
Tikejimas ir religija, du skirtingi dalykai.
Iškrypėliai šitam bizniui tiko
Ką jūs valgote ar geriate? Apie ką jūs kliedite? Arba užgerkite valgydami, arba užkąskite išgėrę, 21 amžius už lango
@Jolanta Taigi juodaskvernių vatikanas per amžius buvo prieš sveiką protą, mokslą ir žmones.
@Jolanta Eik, prie Lenino paminklo,labai pades atsikvoseti.
@Jolanta Tikri tikintys negeria, jie nera priklausomi nuo gerimo, ar isgerinejimu, kad ir du kart i metus.
Juos Kristus isvadavo is tu niekingu darbu.
Kas neturi Kristaus Dvasios- tas ir ne Jo.
@Jolanta Ir beja, ka jums dave 21 amzius? Technologiju truputi ir truputi ziniu. O savo ziniomis galite bent per sprindi dadeti sau ugio? Arba plauka padaryt zila arba juoda? (Be dazu aisku) O savo jegom..
Istikruju visi tokie patys kaip ir pries 2000 metu, tik dar tamsesni dvasiskai. Geria, ruko, keikiasi, tyciojasi, lebauja, kemsa pilvus, paleistuvauja,svaiginasi, prievartauja, meluoja, apkalbineja, sukciauja, vagia, kariauja, ir tt, o dedasi pazengusiais. Kur ta pazanga?
@As Oi kiek sutikau tokių kurie garbina bažnyčią ir eina išpažinties bet elgiasi taip kaip jūs aiškinat kad elgiasi netikintys kunigais ir bažnyčia, dievas yra visur ir nėra reikalo remti šį biznį
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų