Kručinskų drama persikelia į teismą: motinai pažerta kaltinimų

Kauno apylinkės prokuratūra ketvirtadienį teismui perdavė kaunietės Eglės Kručinskienės bylą. Moteris kaltinama fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo mažamečiui ir viešosios tvarkos pažeidimo.

Ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas dėl šių metų rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre gauto pranešimo, kad Kauno Panemunės parke praeivis pastebėjo moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui.

Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo metu buvo surinkti reikšmingi duomenys, kurie, prokuratūros vertinimu, patvirtino pradinę informaciją.

„Tyrimas baigtas nustačius visas faktines įvykio aplinkybes. Proceso dalyviams susipažinus su tyrimo medžiaga ir negavus prašymų iš proceso dalyvių, buvo surašytas kaltinamasis aktas, kuris buvo įteiktas E. K. ir byla perduota teismui“, – rašoma prokuratūros pranešime.

Baudžiamas kodeksas numato, kad už viešosios tvarkos pažeidimą gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dviejų metų. Už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą mažamečiui numatyta bauda, areštas, arba laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

Tarnyboms nusprendus vaikus iš šeimos paimti, ši istorija sulaukė didelio visuomenės dėmesio.

Vaikų teisių specialistai sako, kad mažamečiai iš šeimos paimti dėl jiems grėsusio pavojaus, šeimai nesutikus bendradarbiauti su policijos pareigūnais, vaiko teisių apsaugos darbuotojais, tačiau pripažįsta, kad reaguojant į situaciją padaryta klaidų.

Kilus skandalui, vaikai grąžinti, o motinai leista bendrauti su abiem atžalomis.

 


Rašyti komentarą...
R
Rita
2018-11-23 01:08:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponia Kucinskiene, nepanikuokit, tik ramiai, viskas bus gerai. Valdykites Jus o ta ponia Sakaliene tures skristi. Nekur pasides! Nenaudeliam ir pasipinigautojam is vaiku ir mamu asaru nieko nepavyks! Vaikuti gymdet Jus, skausma kentejot Jus, nesiojot 9 men. Jus. Vaiksciot pradwjo prie Jusu. O kad truputi sudrausminot judru vaika? Neturiu zodziu...pasiulymas Lietuvos moterims-darykit abortus, nes vistiesk atima ir dar kiek nervu! Sazine uzgriaus ta pinia Sakaliene,gal pati pasikabins ir aciu DIEVUI
Atsakyti
-1

L
LAIMA
2018-11-23 18:07:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar betruksta iki pilnos laimes,kad ir abortus uzdraustu!!!cia mes moterys,mamos turime teise rinktis ar tureti ir kiek tureti atzalu ir kaip aukleti!!!prie kiekvieno galima prisikabinti prie didelio noro,kaip aukleja vaikus!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų