• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į prezidentus kandidatuojanti premjerė Ingrida Šimonytė sako nematanti būtinybės vykti į regionus per rinkimų kampaniją, nes mano esanti pakankamai žinoma Lietuvos rinkėjams.

Į prezidentus kandidatuojanti premjerė Ingrida Šimonytė sako nematanti būtinybės vykti į regionus per rinkimų kampaniją, nes mano esanti pakankamai žinoma Lietuvos rinkėjams.

REKLAMA

Ji taip pat lygino prezidento rinkiminę kampaniją su JAV, sakydama, kad Lietuvoje ji bus pakankamai „nuobodi ir nuosaiki“, nes kandidatų agitacijos finansavimas kur kas nuosaikesnis.

„Man prisistatyti žmonėms, kas aš esu, ką aš galvoju įvairiausiais klausimais nuo partnerystės iki mokesčių, per Kiniją į ekonomiką, turbūt nėra reikalo. Nes aš kiekvieną savaitę, du kartus per savaitę stoviu čia prie lentos ir atsakinėju“, – žurnalistų paklausta, ar turi regionų lankymo planą, Seime antradienį sakė I. Šimonytė.

Premjerės manymu, daugelis jos nuostatų rinkėjams yra žinomos.

„Manau, tie žmonės, kurie rinksis mane, rinksis ne katę maiše, o rinksis mane su visais mano privalumais ir trūkumais. Nemanau, kad mano kalėdojimas per tas tris savaites galėtų stipriai tą situaciją pakeisti“, – teigė I. Šimonytė.

REKLAMA
REKLAMA

Ingrida Šimonytė ketina dalyvauti debatuose

Nuo kitos savaitės, kai pasiims atostogas, ji tvirtino ketinanti dalyvauti debatuose, jeigu per juos neturės komandiruočių.

REKLAMA

Ministrė pirmininkė taip pat sakė nesitikinti tokios intensyvios prezidento rinkimų kampanijos kaip JAV, kur yra „visiškai kitoks kampanijų finansavimas“.

„Tokie pinigai, kokie sukasi Jungtinėse Amerikos Valstijose bet kokioje kampanijoje, mes net šalia nestovėjome. Sakyčiau, nebus to tiesiog, ir viskas. Bus nuobodi, nuosaiki rinkiminė kampanija“, – kalbėjo I. Šimonytė.

Jos manymu, kokybiški ir visus kandidatus tenkinantys prezidentiniai debatai Lietuvoje taip pat „nelabai gali vykti“, nes „jei yra septyni ar aštuoni žmonės ir visi su visais pradeda debatuoti, nežinau, kas gali suvaldyti tokį procesą ir nežinau, kiek jis užtruktų“.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną.

Juose be I. Šimonytės varžysis perrinkimo siekiantis dabartinis šalies vadovas Gitanas Nausėda, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ keliamas buvęs krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas, Darbo partijos pirmininkas Seimo narys Andrius Mazuronis, save išsikėlęs medikas Eduardas Vaitkus, advokatas Ignas Vėgėlė, partijos „Nemuno aušra“ lyderis Seimo narys Remigijus Žemaitaitis ir Laisvės partijos iškeltas Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto dekanas Dainius Žalimas.

Tokios nevykėlės, melagės,arogantiškas moters dar Lietuvos valdžioje nebuvo.Jokios empatija,jai tik su būgnu

daužytis.
Ji niekur neis, nes bijo
Ji niekur neis, nes bijo
žmonių, kurie pasiteiraus apie pensijų fondus, paklaus kur iškeliavo 40 milijonų, kurioj kišenėj atsidūrė, kuriam fonde, gal nupirkti namai Europos pietuose? Kuo pavirto sveikatos sistema, švietimas ir t.t? Visur vien skylės. Ji neturi ką pasakyti, nes nežino. O žmonėms viskas rūpi, kas vyksta šalyje, esant konservatorių šaikai valdžioje.
Simonyte labiausiai nemegstama politike, ir kaip jai sove mintis dalyvaut prezidento rinkimuose. Ne nu visai boba be proto.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų