Kretingoje patikli senolė pakliuvo į sukčių pinkles: buvo sumušta ir neteko 14 tūkst. eurų

 Klaipėdos apskrities policijos kriminalistai atskleidė kaip sukčiavimą telefonu prasidėjusį, bet plėšimu tapusį ir kvalifikuojamą nusikaltimą Kretingoje, kurio metu garbaus amžiaus moteris neteko net 14 tūkstančių eurų, maža to – nukentėjo ir pati: buvo stebima ligoninėje dėl galvos sumušimo ir smegenų sukrėtimo.

Spalio 1 d., apie 18 val., į kretingiškės namus po skambučio telefonu atvyko policijos pareigūnu prisistatęs vyriškis. 1943 m. gimusi moteris buvo paruošusi savo santaupas ir ketino jas perduoti atvykėliui, kai staiga susivokė, kad ją apgavo. Pamatęs sumišimą bei abejonę aukos akyse, ant jos namų slenksčio stovėjęs vyras pastūmė šeimininkę, trenkė jai ranka į galvą, griebė jos tūkstančius ir pabėgo.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kretingoje patikli senolė pakliuvo į sukčių pinkles: buvo sumušta ir neteko 14 tūkst. eurų

Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai įvairiomis priemonėmis ir metodais išsiaiškino, kad nusikaltimo organizavime dalyvavo laisvės atėmimo bausmes įkalinimo įstaigose atliekantys asmenys, kurie tąkart taikė ypatingas konspiracijos priemones.

Nežiūrint jų, jau po keleto dienų policijos pareigūnai sulaikė ir, Teismui leidus, 2 mėnesiams suėmė 1976 m. gimusį klaipėdietį įtariamąjį, galimai išplėšusį kretingiškės pinigus.

Vyriškis yra teistas net 15 kartų, daugiausiai – už vagystes. Nusikaltimo metu atimtų pinigų policijos pareigūnai, deja, nerado.

Įtariamasis prisipažino šiuo ir dar dviem analogiškais nusikaltimais, kuriuos galimai įvykdė su bendrininkais.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 straipsniu, asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų