Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vieną Šilalės mokyklą sukrėtė kraupus smurto išpuolis. Mokinys mokyklos autobuse be gailesčio sumušė ir spardė mergaitę. Pranešama, kad jaunuolis policijai yra žinomas.

Vieną Šilalės mokyklą sukrėtė kraupus smurto išpuolis. Mokinys mokyklos autobuse be gailesčio sumušė ir spardė mergaitę. Pranešama, kad jaunuolis policijai yra žinomas.

REKLAMA

Vaizdo įraše matyti, kaip berniukas autobuse atsistojęs muša sėdinčią mergaitę, tampo ją už plaukų, spardo. Fone girdėti keiksmažodžiai ir smurto išpuolį stebinčių vaikų juokas.

Tokie filmuoti vaizdai plinta socialiniame tinkle. Taip pat filmuotą medžiagą turi ir mergaitės artimieji.

Stebisi mokyklos administracijos reakcija

Šiuo žiauriu vaizdo įrašu pasidalijo ir Seimo narys Remigijus Žemaitaitis. Savo „Facebook“ paskyroje parlamentaras teigia, kad mokyklos administracija neva užuot padėjusi sumuštai mergaitei ir jos šeimai, paprašė vaizdo įrašo neviešinti.

„Nemalonu yra tai, kad mokyklos administracija, užuot padėjusi mergaitei ir jos šeimai, vakar tėvų paprašė, tokios medžiagos neviešinti?!

REKLAMA

Lieka tikėti, kad rytoj mokyklos administracijos sprendimas bus griežtas ir principingas!

Nes jeigu jaunuolis bus perkeltas į kitą mokyklą, tai galiu jau įsivaizduoti, koks cunamis užvirs, klasės vaikų tėvų, kad jis nebūtų perkeltas!

Keistas, o gal sakyčiau net neadekvatus požiūris!!!

Jaunuolis daužo mokinę mokyklos autobuse, ir už tai tėvams bauginama teismais!?“ – situaciją paviešinęs socialiniuose tinkluose svarstė R. Žemaitaitis.

Vaizdo įrašo neviešinti prašė dėl tolimesnių patyčių

Sumušta mergaitė ir ją mušęs jaunuolis yra tos pačios mokyklos moksleiviai. Mokyklos direktorius Arūnas Aleksandravičius pasakoja, kad incidentas įvyko praėjusį penktadienį moksleiviams grįžtant iš Obelyno daugiafunkcinio centro.

REKLAMA
REKLAMA

Direktorius sako netoleruojantis ne tik muštynių, bet ir kitų moksleivių reakcijų, kurie mušamą mergaitę filmavo bei juokėsi, todėl situaciją vertina kaip labai blogą.

Mokyklos administracija apie įvykį sužinojo penktadienį vakare iš socialinių tinklų.

Kaip sako A. Aleksandravičius, dar penktadienį vakare mokyklos socialinė pedagogė nuvyko pas sumuštą mergaitę į namus. Nuvykus buvo paprašyta vaizdo įrašą ištrinti iš socialinių tinklų.

Mokyklos direktorius svarsto, kad vaizdo įrašas gali paskatinti tolimesnes patyčias ir tolimesnius išpuolius.

„Tai yra smurtas. Smurto ir taip yra per daug. Tai yra nepilnamečių veidai, keiksmažodžiai. <…> Taip, buvo paprašyta, nes šie dalykai nepriduos vaikams nieko gero. Tai veda ne į gėrį, tuo labiau karo fone.

Jūs neįsivaizduojate, ką vaikai kalba – jie visko bijo. Kiek mūsų mokytojai, socialiniai pedagogai, psichologai dirba, kad tik nuramintų vaikus, ir čia dar tokį papildomą išmesti? Paprašiau, kad būtų išimta“, – tv3.lt komentuoja A. Aleksandravičius.

REKLAMA
REKLAMA

Mokyklos direktorius priduria manantis, kad R. Žemaitaičio sprendimas paviešinti vaido įrašą yra politinių taškų rinkimas.

A. Aleksandravičius informuoja, kad penktadienį vakare mokyklos administracija nuvyko ir pas mergaitę sumušusį jaunuolį.

Jaunuolis policijai žinomas

Pasak jo, mokykla pradėjo tyrimą. Pirmadienį vyko susitikimai su abiejomis šeimomis ir su vaiko teisių specialistais.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Lina Banienė sako, kad įvykis buvo užregistruotas iš karto, kai incidentas įvyko.

„Pareigūnai šiuo metu tikslina visas įvykio aplinkybes, apklausinėja visus su įvykiu susijusius asmenis. Kai aplinkybės bus patiksintos, bus priimtas atitinkamas procesinis sprendimas“, – tv3.lt teigia L. Banienė.

Pasak jos, mergaitę sumušęs jaunuolis policijai yra žinomas.

Tai vis rezultatas to kad nepilnamečiai yra neliecemi jiems viskas galima ką nori tą daro ir jo nepalies tai Sakaliene gal vyk į žemaitija ir pradėk dirbt juk to nepilnamečių neliecemybes istatimo pasekmes gal atsakomybę turėtų priimt nuo aukščiausios valdžios seime ministerijoje ik mokyklos toliau taip eiti nėra kur jau priėjom liepto galą ir nepilnamečių negaudziamumo riba
Kai Jurbarko išsigimėlis negavo teisėtos bausmės, nėra ko stebėtis, kad vyksta tokie dalykai moksleivių tarpe.
Baisu jaunimo tarpe toks žiaurumas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų