• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visiškai girti kelių ereliai nusprendė pasivažinėti po miestą. Lėkdami šaligatviu jie rėžėsi į apšvietimo stulpą, numušė jį ir pasišalino iš įvykio vietos. 

Visiškai girti kelių ereliai nusprendė pasivažinėti po miestą. Lėkdami šaligatviu jie rėžėsi į apšvietimo stulpą, numušė jį ir pasišalino iš įvykio vietos. 

REKLAMA

Galingas erelių skrydis šaligatviais baigėsi apšvietimo ir kelio ženklo stulpų vartymu. Po avarijos vyrai nesutriko ir pasišalino iš įvykio vietos. 

Tikrintis blaivumą atsisakė

„Audi“ priekis – stipriai suniokotas. Aiškiai matyti smūgio į stulpą vieta. Smūgis buvo pakankamai stiprus, kad numuštų stulpą. Šis pirmiausiai trenkėsi į stogą ir priekinį stiklą, tada nukrito ant šaligatvio. 

Pagal avarijos vietoje rastus numerius, nustatytas automobilio savininkas. Jis nurodė galimai vairavusio asmens telefono numerį. 

Paskambinus atsiliepė vyriškis, kuris šaipėsi iš policininkų, esą jo niekada nesuras. Dar pokalbio metu iš miesto kamerų užfiksuotų vaizdų buvo nustatyta, kur yra abu smarkuoliai. Juos suradus, patikrintas blaivumas. 

REKLAMA
REKLAMA

Pirmojo blaivumo patikrinimo metu piliečiams nustatytas lengvas ir sunkus girtumo laipsniai. Sulaikytieji buvo nusiteikę pakiliai, bandė juokauti. 

REKLAMA

„Aš atstovauju savo teises. – Advokatas gali atstovauti jūsų teises. – Tai jis tuoj atvažiuos“, – dėstė sunkiai apgirtęs vyras. 

Blaivumas buvo tikrinamas antrą kartą. 

„O jeigu aš atsisakysiu. – Tai bus prilyginama sunkiam girtumui. – Tai ir lyginkit“, – pareigūnų reikalavimams priešinosi vyras. 

Girtas vairuotojas dar bandė pareigūnui įsiteikti. 

„Nepykit, ponas, mes nepiktybiniai“, – tvirtino jis. 

Galėjo nukentėti praeiviai

Tuo tarpu praeivė baisėjosi tokiu įvykiu ir neatsakingumu. 

„Čia yra baisus dalykas, valstybė labai tolerantiška, kad dar yra tokių važinėjančių. Nubaustų gerai, konfiskuotų, uždraustų ir nevažinėtų“, – siūlė moteris. 

REKLAMA
REKLAMA

Kol kas nežinia, kuris iš dviejų smarkuolių sėdėjo prie vairo, o kuris dirbo šturmanu. Tačiau abiem nustatytas tas pats – sunkus girtumo laipsnis. 

Vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė, kelių tūkstančių eurų bauda, ilgi metai be teisės vairuoti ir automobilio konfiskacija. 

Šį kartą tragedija galėjo įvykti, jei atsitiktinis praeivis būtų stovėjęs prie pėsčiųjų perėjos. Didelė laimė, kad nenukentėjo žmonės. Dėl eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Daugiau šio įvykio detalių išvyskite aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų