Kraupios avarijos detalės: po kaktomušos su vilkiku užsidegusiame „Audi“ žuvo 17-metis

Siaubingas eismo įvykis Aukštadvario seniūnijos ribose pasiglemžė 2003 m. gimusio jaunuolio gyvybę. Jo kūną iš užsiliepsnojusio „Audi“ ištraukė atvykę gelbėtojai. Krovininio automobilio ir „Audi“ vairuotojai dėl įvairių sužalojimų atsidūrė ligoninėje.

18

Prabėgus beveik parai po incidento paaiškėjo daugiau skaudžios nelaimės, per kurią susidūrė krovininis automobilis DAF ir „Audi“, aplinkybių.

Policijos atstovai patikslino, kad kovo 1-ąją, prieš 16 val., nelaimė kelio Vilnius-Marijampolė 60 km, pirminiais duomenimis, įvyko, kai automobilis „Audi 80“, vairuojamas 26-erių vyro, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija šalia Aukštadvario

Tada lengvasis automobilis susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu krovininiu automobiliu DAF su puspriekabe. Prie šio sėdėjo 21 metų vairuotojas.

Eismo įvykio metu žuvo lengvojo automobilio keleivis, kuriam dar net nebuvo suėję 18 metų. Sužaloti abiejų transporto priemonių vairuotojai dėl įvairių sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamojo kodekso 281 str. 5 dalį. Tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus yra baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.


Rašyti komentarą...
M
Mikas
2021-03-02 17:11:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
X tu esi tikras debilas. Jeigu žiūri kaip stovi automobiliai. Reikia žiūrėti ta padėti kur įvyko kontaktas. Juk po kontakto dar automobiliai judėjo bent jau vilkikas tikrai dar stūmė lengvąjį auto. Ir tikrai ne metrą. Ko pasekoje bet kur iš išgąsčio galėjo pasukti vairus tiek vienas tiek kitas vairuotojai.
Atsakyti
-4

N
Neuz**skit
2021-03-05 05:06:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvas audi vairuotojas ir sveiksta neskleiskit nesąmoningu sneku pagalvokit apie artimuosius, mama kiek streso per tokia nelaime o dar tokius vėjus peza kad mire.
Atsakyti
0

B
Bambalys
2021-03-02 17:38:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada furos vaikšto, gal isiblaivyk.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų