Košmarą išgyvenusi Renata Šakalytė-Jakovleva: „Nemanau, kad tai turėtų vykti mūsų valstybėje“

Plačiai nuskambėjusi istorija, kai iš kauniečių Eglės ir Gintaro buvo atimti vaikai, netyla iki šiol. Vienoje jautriausių visų laikų „TV Pagalbos“ laidų netrūko ašarų, pykčio ir pagiežos ant valstybinių institucijų, atėmusių vaikus iš gražios ir rūpestingos kauniečių šeimos.

„TV Pagalbos“ studijoje apsilankiusi Kručinskų šeima tada dar nežinojo, kad vaikus jie atgaus, o laidos vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva klausydamasi E. Kručinskienės pasakojimų dažnai kraipė galvą ir pritrūkdavo žodžių dėl susidariusios situacijos.

Jautrių vaikų netekusių tėvų pasakojimų klausėsi ir vertino Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Kristina Paulikė, pati auginanti septynias atažalas.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pravirkusi R. Šakalytė-Jakovleva peikė valstybės institucijas ir atsiprašė žiūrovų

„Matau klaidų įvairiose grandyse. Kas man pirmiausiai užkliūna, tai empatijos trūkumas visose situacijose. Jus filmavęs žmogus pirmiausiai jums turėjo pasiūlyti pagalbą, aš tikrai nežinau, kaip ten viskas vyko, gal labai baisiai atrodė tam tėčiui, bet man iš jo pusės trūko pagalbos. Ne visi gimstame tais idealiais, gerais tėvais, jais tampama. Jei matome, kad tėvams nesiseka gerai elgtis su vaikais, mes turime jiems suteikti pagalbą“, – laidos metu stebėjosi K. Paulikė.

„Su manimi iš viso niekas nešnekėjo, mane kai paleido po kalėjimo, kai aš buvau sukrėsta, pirmąkart užrakinta miegojau, man tai buvo didžiulis sukrėtimas. Pusantros paros buvau nei valgiusi, nei ko gėrusi, man niekas nedavė valgyti visą parą“, – laidos metu šiurpią naktį dar sykį prisiminė E. Kručinskienė.

Anot jos, maisto pareigūnų paprašė ji pati, tačiau sulaukė atsakymo, kad jo gaus tik kitą rytą. - „Jaučiausi pažeminta, iš ten išėjusi jaučiausi kaip koks išprievartautas žmogus“, – teigė E. Kručinskienė. 

Laidos pabaigoje R.Šakalytė-Jakovleva nesuvaldė emocijų, kai išgirdo Gintaro klausimą, kada jis vėl galės pamatyti savo vaikus. „Šiai dienai neturiu tiek galių... Mes galime jums pasiūlyti dabar tik advokato paslaugas ir pažadėti jums, kad būsime šalia ir užtikrinsime, kad jūs sualuktumėte pagalbos“, – ašaras braukė „TV Pagalbos“ žvaigždė.

Jautrų laidos momentą žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
R
Rimas
2018-10-31 08:28:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Instituciniai žvėris. Kaip gaila, kad Lietuva miega.
Atsakyti
-8

N
Nebegaliu
2018-10-31 12:56:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai pasakė vedėjas ir labai tikiuos, kad karma padarys savo, atsiskuks tiem, kas įskundė. Taip pasielgt gali tik mūsų valstybė, iš kurios tik ir noris bėgt. Tokie dalykai turi būti sustabdyti ir labai įdomu, vaikų teisių apsaugos darbuotoja/darbuotojas turi vaikų? Kaip jiems būtų , jei iš jų atimtų vaikus, kuriems švelniai per nagus davė? Vat labai įdomu, kodėl iš jų tada niekas nepaėmė? Kitokio žodžio nerandu, tik kaip debilai, kurie dirbą visai ne tą, ką reikia, tai kas jiems priklauso.
Atsakyti
-8

O
O tai kaip
2018-11-01 08:50:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdėti smegenų tai glusei, isverstakei Šakalienei Tai ji užvirė košė.Viska reikejo daryti protingai . Rezultatus turime
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų