Korupcijos tyrime STT sulaikė „Tete-A-Tete“ savininką Kacą

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai sulaikė azartinių lošimų ir lažybų bendrovės „Tete-A-Tete“ savininką Samoilą Kacą, BNS patvirtino tarnybos atstovė spaudai Renata Keblienė.

Pasak jos, verslininkas sulaikytas ketvirtadienį. „Tete-A-Tete“ savininkas taip pat yra vienas iš Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos vadovų.

S. Kacui pateikti įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikiu.

„Patvirtiname, kad vakar šis asmuo buvo sulaikytas, jam pareikšti įtarimai dėl papirkimo ir prekybos poveikiu“, – BNS penktadienį sakė R. Keblienė.

S. Kacas sulaikytas atliekant tyrimą dėl galbūt Seimo nariui Matui Maldeikiui pasiūlyto kyšio. Tyrimo duomenimis, 50 tūkst. eurų kyšį parlamentarui pasiūlė kito Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius. 

Įtariama, kad kyšis pasiūlytas už tai, kad M. Maldeikis palaikytų ir paveiktų kitus Seimo narius, siekiant sustabdyti ar neribotam laikui atidėti Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projektą.

Po STT pareigūnų kratos jo kabinete Seime M. Puidokas pasiskundė patyręs agentų smurtą. STT dėl incidento pradėjo vidinį tyrimą, tačiau teigia, kad prievartą turėjo panaudoti, nes parlamentaras nepakluso teisėtiems reikalavimams atiduoti mobiliojo ryšio telefonus.


Rašyti komentarą...
I
Irena
2021-06-11 10:35:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas karštas blynas, kuris baigsis nieko. Kodėl negalėtų būti atvirkščiai, kai pradedama tyliai, o užbaigiama riebiu nuosprendžiu? Todėl, kad Lietuvoje riebus nuosprendis tik už pavogtą vištą.
Atsakyti
0

L
Lola
2021-06-11 10:37:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusikaltėliu gauja
Atsakyti
0

x
xxL
2021-06-11 11:21:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
mano manymu visi seimo nariai yra įklimpę korupcijoje tai ar nebus šie suėmimai kerštas už AM Brazausko gaujos pajudinimą Kauno apvaisinimo klinikos istorijoje? Įdomu kuri partinė gauja bus sekanti - mano nuomone moralinės padugnės armonaitės ar nevykėlės profesoriaus anūkėlės?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų