Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Oskaro Koršunovo teatrui sostinės savivaldybė trejus metus skirs po 90,5 tūkst. eurų kasmet.

Oskaro Koršunovo teatrui sostinės savivaldybė trejus metus skirs po 90,5 tūkst. eurų kasmet.

REKLAMA

Kaip trečiadienį pranešė savivaldybė, O. Koršunovo teatras tapo Vilniaus miesto profesionaliojo scenos meno įstaigų kūrybinės veiklos programų finansavimo laimėtoju, šį konkursą teatras buvo laimėjęs ir prieš trejus metus.

Rugsėjį skelbtame konkurse paraiškas buvo pateikusios dar dvi profesionaliojo scenos meno įstaigos –  Artūro Areimos teatras ir Solo teatras.

Savivaldybės teigimu, iš dviejų savivaldybės atstovų ir trijų išorės ekspertų sudaryta komisija esminį dėmesį skyrė per pastaruosius trejus metus Vilniuje ir užsienyje viešai vykdytoms profesionaliojo scenos meno veikloms, atstovavimui Vilniui tarptautiniuose užsienio festivaliuose ar kituose renginiuose, numatomam inovatyvių meninės raiškos būdų taikymui ir kultūrinei edukacijai, darbui su socialinės atskirties grupėmis.

Taip pat atsižvelgta į organizacijų apdovanojimus bei įvertinimus tarptautiniu mastu.

O. Koršunovo teatre pastaruosius trejus metus pastatyti 25 repertuariniai spektakliai, jie Lietuvoje parodyti daugiau nei 460 kartų, įvyko 12 naujų spektaklių premjeros, spektakliai pristatyti 17 skirtingų užsienio valstybių, aplankyta daugiau nei 20 skirtingų festivalių Europoje ir Azijoje, įgyvendinta daugiau nei 10 edukacinių ir socialinių iniciatyvų.

REKLAMA

Teatras pelnė svarbių apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje.

Anot savivaldybės, O. Koršunovo teatras vis labiau įsitvirtina kaip platforma, kurioje susilieja įvertintų menininkų patirtis ir jaunų kūrėjų ieškojimai. Šiuo metu čia kuria jaunosios kartos režisieriai. Čia erdvę kūrybai atranda ir jauni dramaturgai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų