Užšalusio Nemuno viduryje cigaretes perėmę kontrabandininkai su kroviniu įkliuvo pasieniečiams.

Trečiadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pasieniečiai naktinio matymo prietaisais ties Jurbarko rajono Endriušių kaimu užfiksavo grupę asmenų - Nemuno ledu Rusijos teritorijos link ėję pažeidėjai sustojo ties upės viduriu.

VSAT pareigūnai matė, kaip iš Lietuvos teritorijos atėjusiems asmenims buvo perduotas krovinys.

Pareigūnai pažeidėjų pėdsakais pėsčiomis sekė apie penkis kilometrus, iki Vidkiemio kaimo. Čia trys asmenys, kurių kiekvienas gabeno po dvi dėžės su cigaretėmis, pastebėjo pasieniečius, metė savo nešulius ir puolė bėgti.

Po trumpų gaudynių trijulę sulaikė patruliams talkinęs kinologas su tarnybiniu šunimi. Paaiškėjo, kad du dėžes gabenę asmenys yra septyniolikmečiai Lazdijų rajono ir Pagėgių savivaldybės gyventojai, trečiasis - dvidešimtmetis pagėgiškis.

Įvykio vietoje pareigūnai rado 6 dėžės cigarečių. Visi 3 tūkstančiai pakelių rūkalų buvo paženklinti rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Prie gamyklinių cigarečių pakuočių buvo pritvirtinti savadarbiai iš diržų pagaminti naščiai su kabliais.

Visiems trims nešikams pasieniečiai pradėjo administracines teisenas dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo bei dėl neteisėto buvimo valstybės sienos apsaugos zonoje.

Dokumentų neturėjusiam vienam septyniolikmečiui pradėta administracinė teisena dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo.


Rašyti komentarą...
s
seiminija
2010-01-07 13:20:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
graudu, kai tiek daug kontrabandinių cigarečių sunaikina, geriau papigiai kaliniams parduoti - bent jie taip apmokėtų išlaidas, kurias patiria valstybė juos išlaikydama.
Atsakyti
0

M
Mili
2010-01-07 13:33:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, pasieniačiai viską sunaikina?
Atsakyti
0

c
ck
2010-01-07 13:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
aga jau sunaikino :DDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų