Kontrabandininkų išmonei nėra ribų – neįtikėtinai panaudojo automobilį

Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiams įkliuvęs šalčininkietis automobilio „VW Sharan“ stoge įrengtoje slėptuvėje gabeno beveik 800 pakelių kontrabandinių rūkalų.

4

Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės G. Žagunio užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajono kelyje Dieveniškės – Šalčininkai, ties išvažiavimu iš vadinamosios Dieveniškių kilpos, sustabdė automobilį „VW Sharan“. Vienatūrį lietuviškais numeriais vairavo 29-erių Šalčininkų gyventojas.

Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad jis nieko draudžiamo negabena. Asmens ir automobilio dokumentai buvo tvarkingi. G. Žagunio užkardos pareigūnams įtarimų kilo, kai jie pastebėjo lubų tvirtinimo varžtų sukinėjimo žymes.

Pasieniečiai patyrinėjo mašinos lubas ir aptiko slėptuvę. Visas „VW Sharan“ stogas buvo nuklotas kontrabandinių rūkalų pakeliais. Iš viso šalčininkietis vežė 796 pakelius cigarečių „NZ Gold Superslims“ ir „5 Minsk Superslims“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalčininkietis automobilio „VW Sharan“ stoge įrengta slėptuvė

Dėl akcizais apmokestintų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai šalčininkiečiui gresia nuo bauda nuo 4000 iki 6000 eurų. Šią bylą nagrinėsiantis tesimas taip pat gali konfiskuoti 2001 m. laidos automobilį „VW Sharan“.

Vairuotojas po apklausos paleistas, o vienatūris ir cigaretės saugomi VSAT Vilniaus rinktinėje.


Rašyti komentarą...
J
Je
2017-03-27 14:21:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai ,kad dar duona ponų valdžioj nepaskelbta kontrabandine..Kaip kontrabandą galima suprasti ginklus ,sprogmenis ,narkotikus, o čia... Kol gyventojai kaimyninėj šaly gaus pigesnių plataus vartojimo prekių ,tai ir vešis,išnaiudos visas priemones. Tikrina vienetai ,veža ir galvoja kaip pravežti tūkstančiai,ko čia stebėtis...?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų