Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai iš viso įvairiuose kelio postuose per dvi dienas - ketvirtadienį ir penktadienį - sulaikė cigarečių beveik už 29 tūkst. litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės sulaikytos.

Pasak VMT atstovės spaudai, Raigardo kelio poste Vilniaus teritorinės muitinės ir Varėnos rinktinės VSAT pareigūnams įkliuvo keturi kaimyninės valstybės piliečiai, savo automobiliuose gabenę kontrabandinių cigarečių daugiau nei už 15 tūkstančių litų.

Tame poste muitinės pareigūnai sustabdė lengvąjį automobilį "Isuzu". Už vairo sėdėjęs Baltarusijos pilietis A. I. patikino, kad neleistinų prekių neveža, tačiau apžiūrėję automobilį, muitininkai po šoninių durelių apmušalais aptiko per 400 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Po poros valandų muitininkai sustabdė sieną kirtusį mikroautobusą "Volkswagen Transporter". Baltarusio S. P. iš krovininio į kelioninį perdirbtas mikroautobusas iš karto sukėlė įtarimų. Iš priekinio skydelio, durelių, šoninių spintelių, atsarginio rato bei kitų "namelio" vietų muitininkai ištraukė daugiau kaip pusaštunto šimto pakelių cigarečių "Jin Ling" už beveik 5 tūkst. litų.

Tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sustabdė dar du į Lietuvą įvažiuojančius automobilius "Volkswagen Golf" ir "Volkswagen Sharan". "Golf" vairuotojas iš Baltarusijos V. R. tikino, kad neleistinų daiktų nei prekių nesiveža, tačiau pareigūnai nusprendė detaliau apžiūrėti įtartiną automobilį. Paaiškėjo, kad galinėje sėdynėje, bagažinės vidinėje pusėje, bamperyje ir atsarginiame rate "slėpėsi" per 800 pakelių cigarečių "Jin Ling" su baltarusiškomis banderolėmis.

REKLAMA

Apžiūrėję Baltarusijoje gyvenančio A. K. vairuojamą "Sharan", muitinės pareigūnai automobilio priekinių sėdynių atlošuose bei šildymo sistemų ertmėse aptiko "savoms reikmėms" patogiai sudėtus apie 300 pakelių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Sulaikytų rūkalų vertė daugiau nei 2 tūkst. litų.

Taip pat nepasisekė ir pro Medininkų kelio postą vėlyvą vakarą iš kaimyninės šalies pargrįžtančiam mūsų šalies piliečiui E. V. Muitinės pareigūnai sustabdė jo vairuojamą automobilį "Mitsubishi galant". Per 9 tūkst. litų kainuojančias cigaretes muitinės pareigūnai ištraukė iš slėptuvės, kuri buvo įrengta vietoje įmontuoto kuro bako.

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai Kenos geležinkelio poste tikrinant traukinius "Mogiliovas - Vilnius" ir "Maskva - Vilnius" įvairiose vagonų vietose buvo suslėpta cigarečių už beveik pusę tūkstančio litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų