Kauno teritorinės muitinės (KTM) pareigūnai trečiadienį sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 23 tūkst. litų.

Pasak KTM atstovo spaudai, Ramoniškių (Sudargo) kelio posto pareigūnai įtarę, kad gali būti gabenama daugiau cigarečių nei leistina, sulaikė 42 metų Lietuvos pilietį V. M. ir detaliai patikrino jo vairuojamą automobilį "Mazda". Automobilio bagažinės užsklandoje rasta paslėptų ir nedeklaruotų įvairių pavadinimų cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Tabako krovinys įvertintas beveik 2 tūkst. litų.

Kybartų kelio posto pareigūnai sulaikė ir Rusijos pilietį A. M., kuris "Audi" automobilyje specialiai įrengtose slėptuvėse gabeno 1620 pakelių cigarečių "Viceroy Red". Cigarečių vertė - beveik 12 tūkst. litų.

Taip pat buvo sulaikytas dar vienas pažeidėjas, lietuvis J. K., kuris "Volkswagen Passat" automobiliu iš Kaliningrado srities į Kybartų kelio postą atvyko Europos Sąjungos piliečiams skirtu kanalu. Atidžiai patikrinus jo automobilį, visuose keturiuose mašinos ratuose rasta paslėptų cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Cigaretės įvertintos beveik 1,5 tūkst. litų.

Gavus operatyvios informacijos iš Muitinės kriminalinės tarnybos, Kybartų kelio poste buvo detaliai patikrintas dvidešimt šešerių metų lietuvio G. R. automobilis "Volkswagen". Dujų balione, durelėse, stoge bei kėbulo sijose įrengtose slėptuvėse rasta 1210 pakelių cigarečių "Viceroy", kurių vertė - per 8 tūkst. litų.

Neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos, pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų