Konservatorius siūlo politinio pasitikėjimo pareigūnams mokėti pusės algos priedą

Publikuota 2008.11.07 10:00

pencininkas 2008-11-08 01:36:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
liansbargiui muljoną davė kad kitaip juo atsikratyt negalėjo, bet kodėl be proto daug mokėt, kaip pvz., kokių nors valstybės žinių vadovautojui kokiam nors dundulinskui? Netinka kokie 4-5 t.Lt ir tegu eina namo. Kodėl kažkoks nachališkas lupikautojas turi gaut daugiau už prezidentus, ministrus? Tie nepakeičiamieji nepakeičiami tik jiems patiems, visuomenėje atsiras jaunesnių, mažiau patyrusių, kurie ateis, pritaikys ką moka, išmoks ko nemoka ir dirbs. Nei Einšteinų, nei Niutonų Lietuvos kaip ir nėra, nebent Ševaldinas ar dar keli turintys siaurą specializaciją, didelę praktiką, sugebėjimą dirbt. Ir gaunantys mažą atlyginimą gali prisidirbt gabių vaikų, bet kaip jiems Lietuvoje vystytis, mokytis, jaustis piliečiu, jeigu jų tėvų atlyginimas dešimtis kartų mažesnis nei politiškai parsidavusių vadovautojų. Socialine atskirtimi eurosojūze pirmaujam, gal jau laikas įteisinti litchūjaniškas kastas? Ne tik banditai žinotų ką ir už ką šaudyt ir sprogdint.

   ATSAKYTI
nepasitikejimas 2008-11-07 19:44:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ka ?jau lenda yla is maiso !!!
Razma jau pradeda seti nepasitikejima ju valdzia,o liaudis taip tikejo...
O ka smaugs,kad jiems pakelti algas - zinoma ,kad pensininkus , invalidus ir visus kt. sunkiau gyvenancius !!! Teisybe,juk pas mus tokia tvarka -kuo skurziau gyveni - tuo dar labiau tave smaugia is visu pusiu.Neduok tu Dieve, jei jie prieis prie sitokiu zmoniu genocido !!!Sugadins savo ivaizdi visiskai...

Jei sneka apie dirzu susiverzima,tai kodel patys ne rodo grazu pavyzdi ,bet atvirksciai...!!! Dar ketina didinti algas polit. pasitikejimo pareigunams ir t.t.
6 tukst,mazai??? OOO !!! Tegul tik duoda tokias algas kitiems - moketu zmones gyventi,dar ir kaip ,kai iprate verstis is 2000.
DAR JIEMS ,MATAI,PER MAZA !!!
Tegul pabando kaip ir kiti tautieciai pragyventi siais laikais ir ne is 6tukst.,o is 3kartus mazesniu pajamu!!!

Tu balsuok uz ka nori - sena taisykle tebegalioja - SAVI MARSKINIAI _ ARCIAU KUNO.O jus visi - kam jus reikalingi - savaimine atranka padarys savo...   ATSAKYTI
pinigų bus 2008-11-07 13:05:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Reikia krematoriumo. Sudegins dešimt pencininkų ar invalidų ir lieka alga viceministrui.   ATSAKYTI
Taigi 2008-11-07 10:25:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Konservatoriai pradeda valstybes lesu taupymo vaju,tai kas bus veliau?   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų