Seimo konservatorius Jurgis Razma Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetui pateikė įstatymų pataisas, kurios suteiktų galimybę politinio pasitikėjimo tarnautojams kiekvieną mėnesį gauti 50 proc. pareiginės algos dydžio priedus.

Laimėję rinkimus dešinieji iškart pažadėjo, kad ministerijose panaikins sekretorių pareigybes, o vietoj jų bus politinio pasitikėjimo pareigūnai viceministrai, penktadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Tačiau J.Razmos siūlymą mokėti priedus parėmė tik konservatorių atstovas Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete Liudvikas Sabutis.

„Dešinieji būsimajai jiems lojaliai politinio pasitikėjimo armijai svetimomis rankomis bando sutvarkyti algas. Jokių apskaičiavimų, kiek tiems priedams prireiktų pinigų, J.Razma mums nepateikė“, - kalbėjo komiteto vadovas socialdemokratas Jonas Jagminas.

Tuo tarpu J.Razma aiškino, kad solidžiais politinio pasitikėjimo pareigūnų priedais prie algų bus bandoma prisivilioti aukštos kvalifikacijos specialistus.

Komitetui nepritarus jo siūlytoms įstatymo pataisoms, J.Razma nenuleido rankų. Jis ketina savo projektą pateikti naujos kadencijos Seimui, kuris pradės dirbti lapkričio 17-ąją.

Konservatorius Rimantas Dagys, šiuo metu dirbantis būsimojo premjero Andriaus Kubiliaus vadovaujamoje grupėje antikrizinei programai parengti, teigė apie kolegos pateiktas įstatymo pataisas nieko nežinąs.

REKLAMA

„Mes tik esame nutarę pakeisti dabartinę ministerijų struktūrą, padidindami politinio pasitikėjimo pareigūnų ir sumažindami sekretorių skaičių“, - sakė R.Dagys.

Parlamentaras, kuris yra kandidatas į socialinės apsaugos ir darbo ministrus, abejojo, ar reikėtų politinio pasitikėjimo pareigūnams didinti užmokestį įvairiais priedais: „Jie ir taip gauna gana didelius atlyginimus“.

Šiuo metu viceministrų algos, atskaičius mokesčius, siekia 6 tūkst. litų.


Rašyti komentarą...
T
Taigi
2008-11-07 10:25:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konservatoriai pradeda valstybes lesu taupymo vaju,tai kas bus veliau?
Atsakyti
0

p
pinigų bus
2008-11-07 13:05:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia krematoriumo. Sudegins dešimt pencininkų ar invalidų ir lieka alga viceministrui.
Atsakyti
0

n
nepasitikejimas
2008-11-07 19:44:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka ?jau lenda yla is maiso !!!
Razma jau pradeda seti nepasitikejima ju valdzia,o liaudis taip tikejo...
O ka smaugs,kad jiems pakelti algas - zinoma ,kad pensininkus , invalidus ir visus kt. sunkiau gyvenancius !!! Teisybe,juk pas mus tokia tvarka -kuo skurziau gyveni - tuo dar labiau tave smaugia is visu pusiu.Neduok tu Dieve, jei jie prieis prie sitokiu zmoniu genocido !!!Sugadins savo ivaizdi visiskai...

Jei sneka apie dirzu susiverzima,tai kodel patys ne rodo grazu pavyzdi ,bet atvirksciai...!!! Dar ketina didinti algas polit. pasitikejimo pareigunams ir t.t.
6 tukst,mazai??? OOO !!! Tegul tik duoda tokias algas kitiems - moketu zmones gyventi,dar ir kaip ,kai iprate verstis is 2000.
DAR JIEMS ,MATAI,PER MAZA !!!
Tegul pabando kaip ir kiti tautieciai pragyventi siais laikais ir ne is 6tukst.,o is 3kartus mazesniu pajamu!!!

Tu balsuok uz ka nori - sena taisykle tebegalioja - SAVI MARSKINIAI _ ARCIAU KUNO.O jus visi - kam jus reikalingi - savaimine atranka padarys savo...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų