Asmenis važinėjančius autotransporto priemone ant užšalusių vandens telkinių siūloma bausti nuo 500 iki 1 tūkst. litų baudomis. Atitinkamą Administracinių teisės pažeidimų kodekso pataisą penktadienį Seime užregistravo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas konservatorius Edmundas Pupinis.

Pasak jo, pataisa parengta atsižvelgus į gelbėjimo tarnybų duomenis apie užšalusių vandens telkinių ledu važinėjančių automobilių gelbėjimo darbus.

Pataisa siekiama sudrausminti asmenis, kurie, važinėdami ant užšalusio vandens telkinio, kelia pavojų ir vandens telkinių, ir pakrančių apsaugai, taip pat viešajai tvarkai ir aplinkinių saugumui.

E.Pupinis mano, kad nustačius baudas už važinėjimąsi ant užšalusių vandens telkinių bus galima taupyti lėšas, kurios dabar naudojamos pažeidėjų ir jų automobilių gelbėjimo darbams.

Dabar įspėjimas arba bauda gresia už vandens telkinių apsaugos zonų ar pakrančių apsaugos juostų režimo pažeidimą, bet nėra numatytas baudimas už važinėjimąsi užšalusiu vandens telkiniu ledu.


Rašyti komentarą...
J
Jes
2009-03-27 17:08:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
100 % uz, baudas daryciau nuo 1000 iki 2000 Lt.
Atsakyti
0

R
Rola
2009-03-27 17:12:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad jau seniai baudzia ---ant Salotes ezero vazinejancius ne kart baude ekologine ir keliukai
Atsakyti
0

s
s
2009-03-27 17:27:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
seniai laikas ir daug didesnemis baudomis bausti!!! Kokie cia dar vazinejimaisi po leda kaip kokioje trecio pasaulio salyje... prisiziurejo, pusprociai, sovietiniu filmu kaip palutarkos per ladogos ez. , karo metu, keliaudavo i stalingrada..:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų