Rašyti komentarą...
mūsų konservatorių valdantieji ir iš vis politikai, ir jaunųjų žurnalistikėlių propagandistėlių veiksmai prilygsta ožio veiksmams-- prieina prie vartų ir kala ragais - o vartai neatsidaro -- juk galėtu sustoti ir pagalvoti į kuria pusę vartai atsidaro - tai ne daužo , kala ragais kol vartai subyra ,- o tada žiūri- vartų nebėra ir ragai sudaužyti ir akys iš kaktos iškritę ,krauju pasruvusios - va ir politinis Lietuvos valstybės rezultatas
VON. - Valdžios KGB. Atmatoms .... .
O, kokia Landbergio sąžinę susišlojant tikais MILIJONUS EURŲ. Uždarant Kolūkius Konservatoriams saviems.
Sovietiniai KGB metodai naudojami
@$ --tie tų laikų metodai tai buvo mažaraščių užsispirusių politrukų metodas --- bet šitie konservai taigi yra raštingi ,bet elgiasi blogiau nei iš vis neraštingi , kaip avelės paleistos iš aptvaro --durnynas o kaip kitaip
cirkaS ISVAZIAVO KLOUNAI PASILIKO
žmogų. Kaip atrodo.
Anūkėlis Lietuvos nelaimė.
ką veiks "čiulpajevas? Gal liks konservatorių prieglobsty, nes Landsbergis sakė, kad jis dirba "gerus darbus" ir pykti ant tokio negali.
Tokios valdžios tragiškos
Tokios valdžios tragiškos
baigties nenumatė tik konservatoriai su savo "patriarkų", o žmonės seniai sakė, kad ši susibėgusi valdžiukė nieko verta ir laikina. Taip ir įvyko. Nedovanotina ir gėdinga situacija.
žmogų palikti ramybėje, nejuokinkite svieto ir žmonių. Konservatorių talismanas, kuris neatitinka jokių funkcijų, tik piktina visus. Ką reiškia landsbergizmas ar tik pajuokos objektas ar visišką nieką? Kaip išgyventi priverstinę svetimą gėdą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų