Konservatoriams išaušo svarbi diena

Opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) prezidiumas pirmadienį tvirtins kandidatų į partijos pirmininkus sąrašą.

Sekmadienį turėjo baigtis jų kėlimas, o iškeltieji turėjo pranešti savo apsisprendimą, ar jie sutinka dalyvauti partijos lyderio rinkimuose, ar atsisako.

TS–LKD skyriai, bendruomenės, frakcijos kandidatais yra iškėlę daugiau kaip dešimt partijos narių, tačiau pasirengimą kovoti dėl pirmininko pareigų viešai yra patvirtinę vos keli.

Apie tai, kad vėl kandidatuos į partijos pirmininkus yra pranešęs dabartinis vadovas Gabrielius Landsbergis, Seimo nariai Mykolas Majauskas, Paulius Saudargas bei Agnė Bilotaitė.

Kiti iškelti kandidatai arba nusprendę nedalyvauti rinkimuose, arba sprendimą ketina paskelbti tik pirmadienį.

Kad nedalyvaus pirmininko rinkimuose neslepia Seimo nariai Irena Degutienė, Monika Navickienė, Mantas Adomėnas. Jie teigia remiantys dabartinio lyderio G.Landsbergio kandidatūrą.

Parlamentarai Rimantas Dagys, Laurynas Kasčiūnas, Valentinas Stundys ir Žygimantas Pavilionis praėjusią savaitę tvirtino dar nepriėmę sprendimo, ar varžysis dėl konservatorių vadovo pareigų.

Tarp iškeltų kandidatų yra ir Europos Sąjungos ambasadorius Maskvoje Vygaudas Ušackas.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų