Konservatoriai metams sustabdė Šilalės skandale dėl vakcinų figuruojančios Kalnikaitės narystę

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas nusprendė vieneriems metams sustabdyti papildomus asmenis į Šilalės ligoninei pateiktą skiepijamų žmonių sąrašą įtraukusios įmonės „Ambulansas“ Šilalės greitosios medicinos pagalbos vadovės Loretos Kalnikaitės narystę partijoje. 

Apie tai BNS informavo Priežiūros komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas. 

„Priėmėme sprendimą sustabdyti jos narystę partijoje iki vienerių metų, pritaikant bausmę, kaip partinės atsakomybės priemonę, nes konstatavome, kad yra pažeista partijos nario pareiga nedaryti reputacinės žalos TS-LKD“, – antradienį vakare BNS sakė V. Benkunskas. 

Anot jo, nors ir pažeidimas nėra tiesiogiai susijęs su L. Kalnikaitės politine veikla, tačiau yra sulaužytas pasitikėjimas visuomenėje, elgesys laikytinas kaip nemoralus, neatsakingas“, o to užtenka taikyti partinę atsakomybę. 

„Teisinė atsakomybė ir veikimas pagal teisės aktus, yra šiek tiek skirtingas dalykas nuo tos moralinės pusės, kas, šiuo atveju, politikoje būnant asmeniui yra tikrai reikšminga ir tos taisyklės ir standartai elgesio yra visai kitokie“, – pabrėžė V. Benkunskas. 

Jis taip pat sakė, kad Priežiūros komitetas dar gali prie šio sprendimo sugrįžti, jei naujų aplinkybių paaiškės per teisėsaugos vykdomą tyrimą. 

„Priklausomai nuo teisėsaugos tyrimo, galime grįžti ir tą sprendimą peržiūrėti. Teisėsauga vykdo tyrimą, gali aplinkybės keistis ir tapti viešos, tad galime į tai reaguoti“, – sakė komiteto pirmininkas. 

Pasak jo, L. Kalnikaitė nurodė trečiadienį esanti iškviesta į teisėsaugos įstaigą. 

L. Kalnikaitė savo narystę partijoje ir Šilalės rajono savivaldybės tarybos konservatorių frakcijoje pati sustabdė savaitgalį. 

15min.lt savaitgalį pranešė, kad Šilalėje COVID-19 medikams skirta vakcina ketvirtadienį paskiepytas įmonės „Ambulansas“, valdančios privačią Šilalės greitosios medicinos pagalbos stotį, vadovas Ričardas Ūselis ir jo šeimos nariai, atvykę iš Vilniaus.

REKLAMA

Netruko paaiškėti, kad skiepijamų žmonių sąrašą, kuriame gali būti dar vienas su medicina nesusijęs asmuo, pateikė „Ambulansas“ Šilalės greitosios medicinos pagalbos vadovė L. Kalnikaitė, priklausanti TS-LKD.

Galimą vakcinavimo tvarkos pažeidimą tiria tiek teisėsauga, tiek Sveikatos apsaugos ministerija. 


Rašyti komentarą...
G
Gediminas
2021-01-12 20:32:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką po metų, indulgencija įsigalios.
Atsakyti
0

X
Xa
2021-01-12 20:08:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dejo ji ant jusu tos partijos !
Atsakyti
0

S
Ss
2021-01-12 22:53:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vai vai, kaip gražiai parašyta. O jei paparastai ir žmogiškai skambetu maždaug taip:
“ Pasisavino (pavogė) valstybės turta ir juo disponavo savo nuožiūra”
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų