Rašyti komentarą...
Gerbiami vilniečiai,
nebūkite abejingi, pasirašykite po peticija ,,Artūro Zuoko ir jo aplinkos žmonių neturi būti Vilniaus miesto tarybos valdančioje koalicijoje'', peticijos.lt/visos/5917/pasirasyti kol nėra galutinai suformuota Vilniaus valdžia. Paskui bus vėlu, jei šis žmogus bus Vilniaus valdžioje, tai bus blogai ir tada kai kas iš Jūsų galbūt pasigailės, kad nieko nedarė užbėgti šiam blogiui už akių. Blogis visada auga ir neteisūs žmonės savivaliauja, tik todėl kad padorūs žmonės nieko nepadarė, kad juos sustabdyti.
Prisiminkime patirtį ir praeitį kaip Zuokas valdė Vilnių.
Labai nemalonu skaityti tokias naujienas. Toks ispudis, kad politikams terupi prieiti prie lovio, o i tautos gerove - visiems nusispjauti. Norime tvarkos ir teisingumo musu valstybeje!
Jei papratsas žmpogelis taip apsiriktų kokį čekį išrašydamas, jį jau su antrankiais į Lukiškes būtų išvežę. O čia didelis, įmitęs konservatorių dėdė, tai jam Etikos komisija paskelbs papeikimą.
kaip sis fruktas su Stundziu ir ypac Saudargiuku pardavinejo LKDP konservatoriams- skiedros lakste, putos vertesi :(
Uz tokias ,,klaidas" prokurorai siulo bausmas kaip uz pasikesinima.
Jeigu pasitvirtins faktas, kad seimūnas Šimėnas klastojo įstatymą, Seimo darbu iš vis nebebus į manoma pasitikėti. Kas čia drosi dabartinėje valdančiojoje daugumoje? Ministrai - nuolatiniuose skandalų verpetuose, jiems rengiamos interpeliacijos. Ar prezidentė nemato, kad Kubiliaus Vyriausybė ir valdančioji dauguma ne tik kad nesugeba valdyti valstybės, bet ir kai kurie daugumos nariai prasilenkia ir su įstatymu? Kiek ilgai gali tęstis tokia betvarkė?
Į viršų