Rašyti komentarą...
Lietuvos švietimo sistema yra stipri. Tiek stipri kiek stipri silniausia jos grandis - perteklinės programos, mokiniai atsiliekantys nuo programos, perkrovimas namų darbais, kadangi nespėjama į 45 minutes. Ar tikrai tikrai tiek būtina? Tobulumas pasikiamas ne tada kai nebelieka ko pridėti, o tada kai nebėra ką išmesti.
Stebėsiu kas balsuos už partnerystės įstatymą.Nerinksiu daugiau jeigu pritars.
Iki ko dasirito musu krikscioniskoji Lietuvele leiskim dar tokioms kaip armonaite lysti inseima ,bus dar daugiau isprotejimo , ,jog ji ir surinko laimejima tik su pidarasu pagalba ,.Gerb,Simonyte ,protaukit krikscioniskai
Atėjo laikas prisiminti konstituciją, kuri niekur nedingo ir yra virš svetimų nurodinėjimų.
PIKASAI, esat šaunuolis. Ačiū, išsamiai parašėt. Kokios gali būti iškrypėliškos santuokos ir vaikų auginimas ale tokiose šeimose? Ką gero jie matytų - bučinius "mamos ir tetos", arba "tėčio ir dėdės" ir dar visokius PASIGRAIBIMUS? Mano nuomonė, tai būtų vaikų ugdymas ta iškrypėliška linkme. Visgi Lietuva yra ne musulmoniška šalis ir santuoka turi būti tarp priešingos lyties atstovų - civilinė ar bažnytinė. Tai toks mano pastebėjimas.
Visose valstybėse visokie santykiai tarp įvairių grupių ir pavienių asmenų yra visaip įteisinti. Ar tai būtų darbiniai, komerciniai, politiniai ar kitokie santykiai jie vienaip ar kitaip yra reglamentuoti. Vienos žmonių grupės reikalavimas, kad turėtų būti sukurtas partnerystės įstatymas, išskiriantis tą grupę iš visuomenės - labai keistas. LR Konstitucija nurodo visų lygias teises. Taip pat nėra paneigta teisė įforminti bet kokius santykius, kurie neprieštarauja Konstitucijai ir kitiems įstatymams. . Notarinės kontoros ir kitos oficialios institucijos tą žino ar bent jau privalo žinoti. Visi supranta, kad lytinių santykių tarp vienos lyties asmenų būti negali dėl fiziologinių tapatybių. Jei kažkas panori atsisakyti lytinių santykių, nenori turėti savo palikuonių ir visa tai pakeičia seksualiniais žaidimais tarp vienos lyties partnerių , tai ką čia dėl tokio “skonio” ginčytis? Kas jiems trukdo taip keistai elgtis? Tačiau tokie, kaip ir kitokie intymūs santykiai neturi teisės būti viešai demonstruojami bei tiesiogiai įtakoti nepilnamečius, diegiant jiems gamtai priešingus įpročius bei jausmus. Pagal LR Konstituciją “Santuoka sudaroma laisvu VYRO ir MOTERS susitarimu”. Ir netgi tada, kai visos pasaulio valstybės įteisins tokias "santuokas" ir jose svetimų vaikų auginimą, Lietuvoje niekas nepasikeis tol, kol Konstitucijoje išliks aukščiau paminėta nuostata. Manau, kad artimiausiais dešimtmečiais tokios konstitucinės nuostatos pakeitimo nebus. Todėl keista, kad pirmuose žiniasklaidos puslapiuose nuolat akcentuojama LGBT asmenų partnerystė ar net santuoka, kol žmonijai demografinis sprogimas, susijęs su išgyvenimo galimybe, negresia. Manau, kad visa tai tik politiniai žaidimai , kurių tikroji prasmė visiškai niekinė, tai yra neverta aptarinėjimo.
Į viršų