Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pilietinis karas Lietuvoje bus kai tik Trampas ives diktatura JAV ir ES subires kraujas liesis laisvai .
dar tokios analfabetų valdžios Lietuva nėra mačius. Visi 100 proc galėtų dalyvauti metų kvailio konkurse
@Jomajo Tai patys išsirinkote, ko dabar čia stebitės.
@Jomajo

Čia apie Šimonyte rašai !
nauseda, Dabar pirks 44 tankelius už 2 MILIJARDUS. 1 tankelio kaina- 40 MILIJONŲ. Tai Kauno stadiono kaina!!! KAS TAI ??? PARAMAI JAUNOMS ŠEIMOMS Būstui PINIGŲ kelių Eurų NĖRA, BET GELEŽIUKAMS UŽ 2 MILIJARDUS YRA? Eilė paramai 6 metai !!! KAS tai?? Kokios varganos Žmonių Pensijos, 30% Europos lygio. Ar Jie blogiau dirbo už vokietį ar švedą??? Pensijas gali sutvarkyti per DIENĄ!!! Kaip ir nulėkt į Ukrainą. Sodroje pinigų yra, 3 MIlijardai. Kas užbūrė nausėdą, kad ištisai varo karo psichozę?
Dabar įvarys Mums 6%, 15 Milijardu nori iš Mūsų atimti.
@Patyčios Eik nafig su burliokų zagatavkėmis , visur čia kiša , eik plakatus paklijuok - tuoj bus subinė nutarkuota
na, pagaliau. Aišku gaila, cirkas baigėsi.
@Kubilinis dainorėlis cirkas tik prasideda
Raudos provokacijai nepavykus
Raudos provokacijai nepavykus
Dešrinių troliai, aktyviai padedant Kremlintrolius, iki apsiputojimo kaltina visus, kad Žemaitaičio išstumtas (tarsi užkietėjusiais viduriais) Adomavičius būtų ministeris. Žmogelis parinktas tyčia, be supratimo kas per darbas, atsakomybės lygis. Įmestas lyg lazda į įiršių lizdą tam, kad visuomenėj būtų kuo didesnis susipriešinimas. Neoavyko Žemaitaičiui, Lietuvos visuomenė vieningai pasakė, kad negai būti tokių asmeninių savybių žmogus kultūros ministru. Už Adomavičių buvo tik išmataičio ir Kremliaus troliai. Provokacija nepavyko, bet ji atskleidė Lietuvos piktžaizdes, viena jų Daukanto aikštėje, kita socdemų moralinis pakrikimas, nesusikalbėjimas tarpusavyje, kadrų valdymui nebuvimas, sprendimų priėmimo ryžto stoka. Per tą laiką Adomavičius iš paskutiniųjų "užsikasinėjo" save, išlindo vis bjauresni faktai ir atsiskleidė tokios asmeninės savybės, kurios galėjo tiktikti kiemsargiui, bet ne vadovui. Provokacikai nepavykus visų rūšių troliai pasiuto dergti išsijuosę. Tai tik įrodymas, kad provokacija nepavyko, beliko rėkti ir teisintis. Kodėl buvo leista iškilti šitai fašistuojančių antisemitų struktūrai atsirasti, išaugti, su jais suformuoti valdnčiąją koaliciją. Kažkada tie atsakymai bus gauti, bet ne prieš šitos valdžios. Demokratija turi mokėti apsiginti,
jei sutikai būti premjere
jei sutikai būti premjere
@Raudos provokacijai nepavykus tai ir būk visos valstybės premjerė, o ne tik tų kurie rinko. Kas lieka kitiems, kuriems pasakyta “išsirinksite kitus po keturių metų”. Tokia arogancija gimdo visokius aušrinius. Konservatoriai turi nusileisti iš aukštybių ir pamatyti realų gyvenimą už sostinės ribų, pritraukti tuos abejojančius balsuoti už juos.
Krymas Rusijos Trampas ta pripažino.
Na ka išmataicio piderastai, prasileidote vieną į savo supuvusius dantis? Sakiau, kad tai bus, bet išmataicio piderastai netikėjo. Už ismataicių dusavimus nėra gražesnio garso, tiesiog atgaiva sielai
@Ha ha ha
Tvartelije prigėrei ožio mižalu ir apėmė euforija.
@O varge ar paduotumėt vienas kitam ranką, ar perrėžtumėt vienas kitams gerklę vardan tos? tikri lietuviai, pjaunate vienas kitą be peilio. Tarp kitko, abu mažaraščiai, gramatinių klaidų pilna
Sugalvojo rusų kalbą kurios dauguma žodžių neturi tiesioginių vertimų į normalią kalbą.
Kieno Vilnius? Atsakymas -
Kieno Vilnius? Atsakymas -
Vilnius yra Lenkijos teritorija kurią Stalinas neteisėtai atėmė po Antrojo pasaulinio karo.
@Kieno Vilnius? Atsakymas - Tu birka man paciulpk
@Stalinas kai nučiulps
Esu vilnietė, mano gimtinė Vilnius, nuo mažų dienų žinojau, nes tai vyko, UK.RAI.NIE.TĖS IR BALTA.RU.SKĖS buvo ir YRA pro.stit.utės Kalvarijų gatvėj ir Sodų gatvėj, kol nebuvo dangoraižių Konstitucijos prospekte, ten stovėjo komercijos kioskeliai, tai štai tose aikštelėse ukr.aini.etės ir balt.aru.skės se..kso paslaugas teikė fūr.ista.ms. Buvo žurnalas Akistata ir klausė šitų xa.xo.lkų ir bu.lb.aškių, kodėl jos dirba k.ur.vo.m - jos atsakė:- nes labai myli savo šeimas ir joms taip uždirba pinigus :D :D :D tai vat nuo TO mano 14-metės merginos laikų, uk.raini.etiės - bal.tar.u.skės šiu..kšlių kibirai ve.ner.i.kės ir s.ifil.itik.ės, tai faktai, TAI REALYBĖ. Pati mačiau ir joks pu.s.dur.nis man negali prieštarauti.
@Fejerija O tai tau 70 o Tu dar cielka?
@Fejerija nepavydek gerai


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų