Rašyti komentarą...
Šio amžiaus pradžioje vienai mano pažįstamai nustatė TBC su 4(KETURIOMIS) kavernomis. Ji buvo gydoma Klaipėdos tubdispanseryje.Ji visa gyvenimą rūkė ir smarkiai kosėjo. Grįžusį po gydymo,paprašė manęs,kad aš jai pagelbėčiau numalšinti kosulį. Naudojau 1 antibiotiką ir 3 vaistažoles.Kosulys tik šiek tiek apmalšo. 2004-5 m. per darbo biržą užsimanė įgyti specialybę. Praeinant medkomisiją, padarytuose fliuorografijos nuotraukose net nesimatė jokių kavernų pėdsakų. Anžela Poškaite buvo pasiusta į Klaipėdos tubdispansėrį. Grižusi ji man papasakojo;,,Užėjau į gydytojų kabinetą ir pamačiau,kad budinčioji gydytoja buvo mano buvusi gydančioji gydytoja,pamačiusi manę ir atsakiusi į mano pasisveikinimą ji nustebusi sušuko - Andžela tu dar gyva."
Andžela gyva lyg šiol. Niekam net nekilo jokio klausimo; Kodėl ji gyva? Gal gėrė kokius kitus vaistus? Juk 4 kavernų panaikinimas ir plautinio audinio atkūrimas (regeneracija) mažiausiai Nobelio premija ir maždaug 2 000 000 eurų pinigine premija. Bet NIEKAM ta NET neįdomu, kol apie tai nepasakys jų IŠMINTINGOJI PRAKINYBĖ ZomboDėžė.
Tuberkuliozė sirgsi tai ir COVID-19 Nebaisus...
Neraškit, kad sovietmečiu padėtis buvo geresnė negu dabar, o tai vargšelis landsbergėlis numirs ankščiau laiko.
Pakanka koronos, ši liga egzistuojanti labai seniai. Esant dabartiniai situacijai nebereikėtų dar daugiau kelti įtampą dėl visų egzistuojančių ligų. Populiarumo prisidėtumėte, rašydami straipsnius kaip pagerinti žmonių psichologinę būseną, o ne gąsdindami visomis esamomis ligomis. Straipsnis ne laiku.
Jau senai tuberkulioze ira tik nutylima reiketu per prievarta ja gydyti jinai turetu buti privaloma bet kam geriau tanku prisipirksim kur jie nah....nereikalingi pinigu svaistymas kitom salim skirtu tuos pinigus sveikatai tokiom svarbiom ligom ,O seime sedintem subines patys eisit kariauti ,nebus jusu bus kiti tukstanciai i jusu vieta ,pries virusus,ir atomines bombas ,lazerius tauta su jumis neis nes nori taikos ,santarves pasauli ,maza salis stengtusi visus taikyti o ne kirsinti pagal kazkieno nurodymus!!!
Šaunuolė žurnalistė. Gal atmerks akis valdžios tinginiams. Pratrydo pasaulis iš baimės koronui. Tapo mada dejuot. Rado mat dėl ko karantinuot. Nulis dėmesio kažkokiam virusiukui. Bailiai tegu nepamiršta po karantino kelnių išsiskalbt.
Vilniuje ,Zolyno gatveje tuberkuliozinio dispancerio vartai visada atviri, pacientai valkiojasi aplinkinese gatvese ir i maksima uzeina. teko stebeti ne karta, nes netoliesia gyvenu.
Tai mums šarvuočiai svarbiausia, kiek pinigų kišama į metalo laužo!
Iš straipsnio susidaro nuomonė , bloga mūsų valstybės praktika , nesirūpina savo piliečiais, o dėl korono , ypač vyriasnio ir su daugiau turinčių ligų amžiaus pacijantai.
Bunda jau Baltija darbais o ne žodžiais
Bunda jau Baltija darbais o ne žodžiais
O aš apie ligas ir jos priežastis nekalbėsių ir siulau negazdinti visuomenės o telkti bendram darbui ir gydytojus virusologus savanorius biologus fizikus mokslininkus,verslininkus kurie sukurtu savo apsaugos priemonęs kaukes ,testus ir gal net vaistus
Į viršų