Rašyti komentarą...
Mūsų ir taip mažai. Aš už dvigubą pilietybę.
Visai neblogai duota išsiloti mano miestelėnams.
jei jau taip, tai turiu pastebeti, kad jauciu autoriui pagarba vien uz aiskiai atsoipalaidavusio atostoginio pobudzio rasini, kuris tiesiog paprovokavo du tipus :) Ne blogiausias variantas :)
Manau, kad straipsnio pavadinimas yra geresnis nei pats straipsnis. Du žmonės tikrai negali įvertinti Klaipėdos politikos, vien dėl to, kad jie yra šališki tam tikroms politinėms jėgoms. Linkiu autoriui daugiau objektyvumo ir kritiškumo pasakojamiems dalykams.
Nagli, paskaityk mano laišką, kurį tau nusiunčiau į tavo gmail-ą.

Kaip matau, jau vyksta tai, apie ką tave perspėjau. Manau, kad tai tik pradžia, o greit įsijungs ir "sunkioji artilerija" - vagių valdžioje daug ir visi jie jau dreba, kad ateina į Seimą dar vienas "nevaldomas"... :)
Čyvux plius nagliuks lygu gazpromux
Čyvux plius nagliuks lygu gazpromux
Mano nuomoniux
Puteikis npasamdė Čyvą už butelį alaus ir turi gerą laiką.
to skeptikas 2011-07-21 17:50
"O ką man daryti, jei aš netikiu oficialia informacija, tavim ir tavo chalujumi Čyvu????"

N.P.: paskaityti Vyr.rinkimų komisijoje sutartis, kurias miniu prieš tai buvusiame komentare - turiu omenyje išlaidas. Ne tik mano, bet ir kitų , rinkimuose dalyvavusių, kad lengviau būtų galima palyginti.
Miestaą valdo uosto direktorius. Jis yra Gentvilas. O visokie merai ir puteikia - šmikiai iš patvorės. kaip ir apie juos rašantys, užsakyti žurnaliugos.
O ką man daryti, jei aš netikiu oficialia informacija, tavim ir tavo chalujumi Čyvu????

Skaitomiausios naujienos
Į viršų