Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Priežiūros komitetas nusprendė, kad perrinktas Klaipėdos skyriaus pirmininkas Naglis Puteikis neteisėtai iš užimamų pareigų atleido savo pavaduotojus Nerijų Čapą, Kęstutį Gabšį, Vytautą Pranciškų Mickų ir Marių Usonį.

Partijos organas konstatavo, kad N. Puteikis, „vykdydamas skyriaus pirmininko pavaduotojų atleidimo procedūrą sąmoningai ignoravo TS-LKD Priežiūros komiteto išaiškinimą dėl rinktų, skirtų, tvirtintų pareigūnų atleidimo iš pareigų anksčiau laiko“. Tad visi pavaduotojai lieka eiti savo pareigas.

„Vakarų ekspresui“ Priežiūros komiteto pirmininkas Alfonsas Andriuškevičius teigė, kad atleidžiant nebuvo surinktas reikiamas balsų skaičius.

„Visuotiniame susirinkime iš 641 skyriaus nario dalyvavo tik 302. Atleidžiant reikia visų skyriaus narių daugumos pritarimo. Nežinau, kodėl N. Puteikis ėmėsi tokių veiksmų. Jei pavaduotojai patys neatsistatydins, jie užims pareigas iki savo kadencijos pabaigos“, - sakė jis.

Patys N. Puteikio pavaduotojai savo vado veiksmus vadino susidorojimu su kitaip manančiais.

„Prieš atšaukiant skyriaus pirmininko pavaduotojus, jiems nebuvo pateikti jokie konkretūs priekaištai, neišsakyti konkretūs kaltinimai, nepaaiškinti atšaukimo motyvai. Skyriaus pirmininkas N. Puteikis, peržengdamas etikos ribas, kaltino nurodytus asmenis parsidavimu ir nepatikimumu. Atšaukiamiems asmenims nebuvo suteikta galimybė apsiginti“, - kovo pradžioje tikino Priežiūros komitetui surašyto skundo autoriai.

REKLAMA

Savo ruožtu Klaipėdos skyriaus pirmininkas „Vakarų ekspresui“ sakė, kad ketina organizuoti skyriaus Tarybos posėdį ir pasidomėti pačių nepatenkintųjų pavaduotojų, ką jie ketina su juo daryti.

„Aš norėjau kitų pavaduotojų, jie agitavo už kitą kandidatą į skyriaus pirmininkus. Kaip jie toliau įsivaizduoja darbą? Kokiose srityse jie mane pavaduos? M. Usonis - namų valdų klausimais? N. Čapas - mitingų organizavimo reikalais? K. Gabšys - kaip dėl šiukšlių išvežimo užkrauti didžiausią naštą ant našlių ir pensininkų? V. P. Mickus - vaikų maitinimo senamiesčio kainomis klausimais?“ - retoriškai klausė N. Puteikis.Denisas Nikitenka


Rašyti komentarą...
A
AV
2009-03-21 00:33:54
Pranešti apie netinkamą komentarą

NAGLIU PUTEIKIU NEPASITIKI ... KETURI KLAIPĖDOS KONSERVATORIAI
Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos skyriaus tarybos dauguma mano, kad keturi šios partijos nariai – Marius Usonis, Eugenija Odebrecht, Vytautas Pranciškus Mickus, Kęstutis Gabšys - esantys savivaldybės taryboje, savavališkai - nežinant skyriaus tarybai, atšaukė Naglį Puteikį iš frakcijos seniūno pareigų. Partijos skyriaus taryba tam nepritaria, mano, kad toks keturių Klaipėdos konservatorių poelgis yra neetiškas, padarė žalą partijai ir todėl nutarė kreiptis į TS-LKD Priežiūros komitetą, prašydama įvertinti tokį jų poelgį.
- Mano manymu, partijos pirmininko nušalinimas nuo frakcijos seniūno pareigų yra žalingas pirmiausia pačiai frakcijai, - teigia skyriaus tarybos narys Alfonsas Vildžiūnas. - Skyriaus tarybos manymu, Naglis Puteikis adekvačiai išreiškia partijos nuomonę ir atstovauja miestiečių interesams. Pagaliau, juo kaip skyriaus vadovu, pasitikėjimą išreiškė ir TS-LKD Klaipėdos skyriaus narių dauguma, kovo 1-ąją perrinkdama jį skyriaus vadovu. Už Naglį Puteikį balsavo 247 partijos nariai, o už jo oponentą Vytautą Pranciškų Mickų – 50.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų