Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Bukime nuolankus ir nesipriesinkim siste
Bukime nuolankus ir nesipriesinkim siste
Iskart ruosiama dirva, kad nei Butkeviciui, nei Kubiliui, nei Bilotaitei, nei Kreiviui negalima atsistatydinti, nes tautai tai labai brangiai kainuos.
Kubilius su Kreiviu jau seni vilkai,o ir tai nežinojo,kad reikia deklaruoti nuomojamus automobilius, tik dabar išsigandę deklaravo,o čia moteriškė tik pradėjusi dirbti,padariusi tokią pat klaidą,jau išmetama
tegul pati kildisiene ir padengia tas islaidas, jei pati nepajegia, tai gal mama pades, o jei ne tai antstoliai yra.. smaugia liaudy su savo naujais nesamoningais ystatymais, tai gal jau laikas butu ir jiem prisiimt atsakomybe uz savo veiksmus ir baigt slapstytis uz mandatu ir nelieciamybiu, o pradet gyvent realybej pagal ju paciu priimtus ystatymus.
Kaip idomu. Kaip tik siuomis dienomis atkeliauja pirmieji kariai is Belgijos. Tai priestarauja musu Konstitucijai. Gal nuo to norima nukreipti demesi?
Skirti 7 milijonus rinkimams tuo leidziant pasipelnyti suinteresuotiesiems kai apleidziama tauta, nukarpomos pensijos turi buti traktuojama kaip tautinis nusikaltimas - rinkimus valstybe turetu rengti minimaliausiomis islaidomis
taip tikrai tik jakelaitis. budriene ir kt rasantys nesamones apie kailinius ,tegul sumoka jos islaidas.
Žurnalistai turėtu padengti rinkimų išlaidas ir kompensuoti moralinę žalą Gretai Kildišienei
Tai kodėl atpirkimo ožiu vėl tampa eilinis mokesčių mokėtojas? Ką reiškia Seimo nario priesaika ir įsipareigojimai, kas atsako už užlėptą ar neteisingą informaciją rinkėjui apie kandidatą į valdžią rinkimuose?
o kiek kainuos svetimos valstybės kariuomenės išlaikymas, juk šiuo skandalu ,,pridengėte,, didesne bėdą....
@asa Sakai - bėdą? Kam? Nepatinka Rusijai? O tau gaila ir lauki jos?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų