Rašyti komentarą...
Gydo,o tada skalambija apie skiepus. Pasiskiepijau 2 dozem, sergu nuo spalio pabaigos,nebuvo gydymo 10 paru temp 40 ir visiem po...ui,kol vaikai triukšmo nepakėlė.
Iš kur tiek šlykštaus naglumo prievartauti žmones su tais savo skiepais!!! Nu prisipirkot visokio šūdo tai ir susiskiepykit patys save, ko tiem žmonėm kišat. Juk matot, kad iš skiepų jokios naudos.
Iš kur tiek šlykštaus naglumo prievartauti žmones su tais savo skiepais!!! Nu prisipirkot visokio šūdo tai ir susiskiepykit patys save, ko tiem žmonėm kišat. Juk matot, kad iš skiepų jokios naudos.
Jokios prievartos negali būti.
Skiepai nepadeda,jau po skiepų esame artimus 5 žmones palaidojo ir tegul nemeluoja,kad ne nuo skiepų iki skiepų buvo sveiki stiprūs žmones ir darbingi,tai jūs juos ir pražudyti su tuo marmalu,yra receptinis preparatas,tai tegul rašo receptą ir už tai būtu atsakingi jeigu man kas nors atsitiktu.Jokios prievartos negali būti.
@Dan Jūs 100% teisus. Turiu patirties . Vyksta siaubingi dalykai ir niekas užtai neatsako.
@Dan Jūs visiškai teisus
Dulkys su Šimonye baigs kartuvėse už tokį žmonių naikinimą ir nuodyjimą, ateis ir jų laikas, žmoės praregės kas čia daroma, tik gaila kad tiek naivių žmonių liks suluošinta...
Debiloidai valdžioje.. juos visus skiepyt iki išnykimo... kaip aš jų noriu...
@Skiepas.. Mes už
aš jus kaip išraginsiu tai nieko nereikės sintetinio šūdo mėgėjai, supukit nuo vakcinos. Bus daugiau vietos pasaulyje.
Man įdomu, kaip tas privalomas vakcinavimas bus įteisintas, kai konstitucijoje, aiškiai parašyta, kad negali būti žmonės verčiami privalomai dalyvauti medicininiame eksperimente?
@Arvydas_M Nieks manau net nebandys įteisinti, tiesiog neleis į pardes neskiepytų
Joks mezimas nepadės su virškinimu, jei išgėrę mezimą, toliau ėsime maistą. Reikia pakeisti valgymo įpročius ne dokumentais ar potvarkiais ir nutarimais, o tik savo vidaus ir įpročių pakeitimu.
na taip privaloma skiepytis neveikiančiomis vakcinomis,kurios yra nuo pirminio varianto,visi skiepytusi jei jos būtų veiksmingos,dabar maža to kad jos neveikia dar kitiems būna labai sunkūs šalutiniai požymiai,dar neaišku kas išlys už metų kitų,jeigu jau privaloma tai turi būt ir garantija iš valdžios jei bus šalutiniai požymiai,sveikatos sutrikimai kad būtų kažkokia atsakomybė,gydymas,kompensacijos,mano aplinkoje susirgo pora žmonių praėją pilnai 3 dozes,tai kam tada skiepytis jei vakcinos neveikia,be to dar nepatvirtintos oficialiai,kas bus jei kurios nepatvirtins,nustatys kaip žalinga,jau pastebėta kad daugeliui jaunų vyrų negerai su širdimi,labai daug persileidimų moterims
Į viršų