Kelmės rajone žuvo jaunas vairuotojas: vengė stirnos, trenkėsi į betoninę kliūtį

Ketvirtadienį Kelmės rajone – tragiškai pasibaigusi avarija. Nuo kelio nuvažiavęs ir į kliūtį atsitrenkęs vairuotojas ligoninėje mirė po kelių valandų.

16

Policijos departamentas pranešė, kad ketvirtadienį, vasario 25 d., apie 15.20 val. Kelmės rajone „Audi A3“ automobilis pakliuvo į tragiškai pasibaigusią avariją. 1998 m. gimęs vairuotojas bandė išvengti susidūrimo su į kelią išbėgusia stirna ir nulėkė nuo kelio, o tuomet trenkėsi į kelio ženklą, betoninę šiukšliadėžę ir apvirto.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kelmės rajone žuvo jaunas vairuotojas: vengė stirnos, trenkėsi į betoninę kliūtį

Sužalotą vairuotoją gelbėtojai išgabeno į ligoninę. Čia po 2 valandų medikai konstatavo vyro mirtį.


Rašyti komentarą...
A
Albinas
2021-02-25 18:35:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur mūsų mokesčiai nueina, mokame kelių
mokesčius ir t.t, kelių nevalo, nuo žvėrių neapsaugo. Tai tik pas mus Lietuvoje taip yra, kodėl kitos šalys rūpinasi žmonių saugumu, o pas mus tik pinigai, juk žiemos, nebuvo jau kelis metus,tai kur tie pinigai, kur užtvaros(tvoros) nuo žvėrių. Tai nesupranta tik durniai, kur tie pinigai dingsta. Žmonės tai mūsų visų pinigai, mūsų pinigai, tai mūsų saugumas. Tai yra Lietuvos žmonių žeminimas, nes mūsų valdžia nemato realiai, nes jie sėdi karštuose, nuvalytose, aptvertuose kėdėse, o kad žmonėms sunku ir blogai jiems dzin. Užuojauta žuvusiojo artimiesiems. TEISKITĖS IŠ VALSTYBĖS.

Atsakyti
-9

D
Dėja kaip visada...
2021-02-25 22:18:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kelmės ligoninėje niekas neišgyvena
Atsakyti
-2

N
Nuliudęs
2021-02-27 00:34:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Už numušta stirna kuriuos šokineja kaip kamikadzes po ratais valdžia įvedede pinigines baudas (kas gerokai sumažino šeimu bišdžeta) , o už mire vaikina kuris norėjo išvengti susidurimo su stirną dėl to kad valdžia netinkamai išlaidauja biudžeta ir negali pastatyt paprastu pigiu tvoru , valdžiai net pinigines baudos nėra
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų