Kėdainių mieste jau statomos atramos bei specialūs kelio ženklai, ant kurių netrukus bus montuojami nauji prietaisai – greičio matuokliai. Juos montuos Lietuvos automobilių kelių direkcija. Iš viso Kėdainių mieste atsiras du nauji matuokliai, kurie fiksuos ne tik greičio viršytojus, bet ir kitus pažeidėjus. 

Mieste – du 

Kėdainių mieste akylesni kėdainiečiai pastebėjo statomus kelio ženklus „Automatinė eismo kontrolė“. Tiesa, vos pastatytus ženklus kelininkai kaipmat užmaskavo, uždengė specialiu šydu.

Įspėjamieji ženklai pastatyti Kėdainiuose, ties Specialiąja mokykla, bei Babėnuose, ties parduotuve „Pušelė“. 

Vietose, kuriose pastatyti įspėjamieji ženklai, kelininkai ėmė kasinėti ir žemę, įvedė elektrą, pastatė atramas. 

„Rinkos aikštė“ išsiaiškino, kad čia netrukus bus montuojami naujos kartos greičio matuokliai.

Įregs netrukus

„Kėdainių mieste netrukus bus įrengti 2 momentinio greičio matuokliai (MGM). Be savo „tiesioginių“ funkcijų – fiksuoti greitį, su naujųjų MGM pagalba bus galima patikrinti techninės apžiūros galiojimą, civilinės atsakomybės draudimą, kelių naudotojo mokesčio sumokėjimą ir t.t.“, – „Rinkos aikštei“ komentavo Lietuvos automobilių kelių direkcijos tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininkas Evaldas Tamariūnas. 

Visoje šalyje

Vadybininkas patikino, kad netrukus nauji greičio matuokliai bus įrengti visoje šalyje. Lietuvos valstybinės reikšmės keliuose šiuo metu įrenginėjami 70 naujos kartos momentinio greičio matuoklių.

„Taip pat jau pasirašyta sutartis dėl 100 vidutinio greičio matuoklių įrengimo 50 ruožų šalies keliuose. Netrukus ketinama pasirašyti sutartį dėl dar 112 vidutinio greičio matuoklių 56 ruožuose“, – aiškino E. Tamariūnas.

Kada pradės veikti?

Visgi direkcijos atstovas tikina negalintis atsakyti, kada tiksliai pradės veikti nauji įrenginiai.

„Matuoklių vietos dar gali būti nežymiai pakoreguotos, taip pat ir atkarpų ilgiai dar koreguojami“, – akcentuoja E. Tamariūnas.

Straipsnio autorius –  Dimitrijus Kuprijanovas.

Šaltinis: www.rinkosaikste.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų