Kaziuko mugės puslapis neatlaiko srauto ir „lūžta“: aiškina, kad galima rasti visko

Penktadienį prasidėjusi internetinė Kaziuko mugė neatlaikė susidomėjusiųjų srauto – mugės puslapis „užlūžo“.

7

Vienas projekto iniciatorių Renaldas Gražys tikina, kad nesitikėta tokio didžiulio amatininkų bei lankytojų susidomėjimo.

„Taip, buvo mums patiems netikėta, tiek dėl pačių amatininkų susidomėjimo, tiek ir pirmas startas, kai teko viską perkelti į naujus, didesnius, galingesnius serverius.

Prieš startą šiandien buvo virš 200 amatininkų, siūlančių savo produkciją, dar apie 50 buvo besikuriančių, jų parduotuvės ryte dar nebuvo publikuotos. Planuojame, kad šį savaitgalį pasieksime 300 prie projekto prisijungusių amatininkų skaičių“, – komentuoja R. Gražys.

Šiuo metu mugės puslapis perkeltas į didesnę apkrovą atlaikančius serverius.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internetinė Kaziuko mugė

Nuo verbos iki juvelyrikos

Virtualioje Kaziuko mugėje produktų gausa prilygsta ir realiai mugei. Kainos taip pat įvairios. Internetinėje parduotuvėje galima rasti visko – nuo verbos už 4 eurus iki sidabrinio vėrinio, kuris piniginę gali paploninti ir 100 eurų.

R. Gražį stebina tokia dirbinių įvairovė. Projekto iniciatorius tikina, kad tokioje mugėje galėjo sudalyvauti ir tie amatininkai, kurie į realią mugę atvykti neturėtų galimybių.

„Bendras įspūdis darbų įvairovės maloniai nustebino, tiek yra tradicinių tautodailės, kultūrinio paveldo atstovų. Tiek jaunų žmonių, kurie ne visada galėjo sudalyvauti fizinėje Kaziuko mugėje.

Dalyvauja įvairios socialinės grupės, kurios turi savo bendruomenes, juos net pavadinčiau mini profesionalais. Jie prisijungė su gražiomis idėjomis, meniniu aspektu. Džiaugiamės, kad pavyko apjungti daug skirtingų visuomenės sluoksnių“, – džiaugsmo neslepia R. Gražys.

Norintieji apsilankyti mugėje tai gali padaryti internetiniame puslapyje www.craftson.lt.

Kaziuko mugės tradicija kilo iš šventojo karalaičio Kazimiero procesijų, rengiamų nuo 1604 metų. Ji vyksta kasmet, artimiausią savaitgalį iki Šv. Kazimiero dienos, kovo 4 dienos.


Rašyti komentarą...
K
Kukas
2021-03-04 20:57:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu seimui pasedeti iz minimima metus ...paziuresim ..
Koks bus atlyginimo vidurkis...
Atsakyti
-1

V
Vyras
2021-03-04 20:51:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponai kurie sedi.. Seime. Neleidžia žmonėms gyventi...

Atsakyti
0

K
Kukas
2021-03-04 21:01:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisinga ...sotus alkano ,neuz jaus.....visi kozeriai seimui...
.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų