Kauno regione „prabangių“ vagysčių bumas Nuostoliai siekia dešimtis tūkstančių litų

Kaune ir miesto apylinkėse siautėję vagys pridarė itin rimtų nuostolių savo turto apsauga tinkamai nepasirūpinusiems piliečiams. Žmonių patirti nuostoliai svyravo nuo 14 tūkst. iki 45 tūkst. litų.

Laikotarpyje nuo spalio 15 d. 19 val. iki spalio 16 d. 8.30 val. Kaune, Dabintos gatvėje, iš rakinamo garažo pavogti du motociklai – „KTM 990 Adventure“ (2006 m. laidos) ir „KTM 450EXC“ (2013 m. laidos). Pusamžis turto savininkas ilgapirščių padarytus nuostolius įvertino 45 tūkst. litų.

Tuo tarpu Ringaudų kaime (Kauno r.), apie 7.30 val., Ryto tako gatvėje 29-erių pilietis M.Ž. pastebėjo, kad išlaužtos statomo negyvenamo namo durys. Nukentėjęs vyras prarado tinkavimo įrenginį, elektrinį mikserį ir tris kibirus tinkavimo grunto. Iš viso nusikaltėliai padarė 16 950 Lt žalą.

Tiksliai nenustatytu laikotarpiu nuo spalio 15 d. 19 val. iki spalio 16 d. 7.30 val. Kaune, Baltijos gatvėje, išdaužus dešinės pusės priekinių durelių lango stiklą, iš 38-erių piliečiui S.V. priklausančio automobilio „VW Caddy“ pavogtas multimedijos įrenginys. Savininkas nuostolius įvertino 14 tūkst. litų.

REKLAMA

Vakar taip pat gautas 54 metų kaunietės pareiškimas apie tai, kad spalio 12 d. apie 12 val. Kėdainių r., Paberžės kaime, atvykusi į savo sodybą, pastebėjo, jog išlaužus duris buvo patekta į namo vidų. Iš sodybos pavogti medžio skulptūrų drožiniai, piešiniai, staklės, komoda, stalas ir kiti namų apyvokos daiktai. Padaryta 20 tūkst. litų žala.

Policijos pareigūnai perspėja, kad žmonės būtų atidesni ir pasirūpintų savo turtu. Ypač turėtų susirūpinti tie, kurie atokesnėse vietose esančiose sodybose yra tik svečiai, o ne nuolatiniai gyventojai. Jeigu nėra galimybės patiems apžiūrėti savo nekilnojamojo turto, tada reikėtų prašyti kaimynystėje gyvenančių žmonių pagalbos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų