Kaune apsivertė „Citybee“ automobilis: iš jo išlipo 6 girti jaunuoliai

Šeštadienio vakarą Seniavos plente į griovį įvažiavo „Citybee“ nuomotu automobiliu važiavę jaunuoliai. Anot skaitytojo, iš vieno automobilio išlipo 6 jaunuoliai, visai laimei, visi liko sveiki. Deja, atvykus pareigūnams, nustatyta, kad visi jaunuoliai vartojo alkoholį, įskaitant ir vairuotoją.

Kaip pranešė Kauno askrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, šeštadienį, 21.13 val. buvo įregistruotas įvykis, kad Seniavos plente, ties 81 namu, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis. Kaip pranešė pravažiuojantys asmenys, automobilis apklijuotas „Citybee“ lipdukais.

Į įvykio vietą atvykus pareigūnams, rastas „Toyota Corolla“ automobilis griovyje. Šalia automobilio buvo ir jaunuoliai, kurie važiavo minėtu automobiliu. Visiems jaunuoliams patikrintas blaivumas. Blaivių asmenų nenustatyta.

Išsiaiškinus vairuotoją, jis pirmuoju patikrinimu įpūtė 1,52 promilės, o antrojo patikrinimo metu įpūtė 1,57 promilės. 1999 metų gimimo jaunuoliui už sunkų girtumo laipsnį gresia baudžiamoji atsakomybė.

Automobilis perduotas „Citybee“ atstovams. Įvykio vietoje medikų pagalbos neprireikė.

Dėl įvykio pradėta administracinė teisėna. Galimai jaunuoliams taip pat bus skirta bauda už karantino taisyklių nesilaikymą, jei paaiškės, kad jaunuoliai nėra iš to pačio šeimos ūkio.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų