Vyksta sostų-valdžių karai , kai šaumenai pradeda vadovauti valstybėm galim matyti saubo trilerius, reikia galvoti ką į valdžią renkam, pasekmės baisios.
Mieli politikai ir karininkai nusileiskite nuo debesų ir europai pasakykite,dabar rusai vykdo apšilimą leidžia snargliam pakariauti,toliau eis rimčiau paruošti o ant galo kaip rėž tai tikrai pamatysime ko nemate , neatsipalaiduokite iš rusų galima visko sulaukti ir tikrai nueis iki Berlyno kaip gerbiamas prezidentas Ukrainos Zelenskis sako.
Duok dieve... kad sita benkarta Putina chuilo kas uzverstu...
PRITARIU ALES KOMENTARUI.JEI VISKA SUGALVOJO PUTINAS.PER PRIEVARTA PASISAVINO UKRAINOS DONECKO LUGANSKO KRYMO ZEMES BANDYDAMAS ISARDYTI UKRAINOS VIENTYSUMA .ATSIUSTI KARIUOMENE KOVOTI NE SAVO ZEMEJ ISVIS NESUVOKIAMA.TUO PACIU IR BALTARUSIJOS PREZIDENTAS PADEDA AGRESORIUI ZUDYTI VAIKUS MOTINAS TEVUS SENELIUS JAUNUOLIUS NE RUSIJOS IR NE BALTARUSIJOS ZEMESE O UKRAINOS LAISVOJ NEPRIKLAUSOMOJ VALSTYBEJ .PASAULI SUKILK PRIES TUOS DU OLIGARHUS ZUDIKUS.RUSIJOS ZMONES ISRINKOTE I PREZIDENTUS ZVERI TAI GAL DABAR GALITE TA ZVERI UZDARYTI I NARVA.IDOMU JEI STAIGA TOKIU PUTINU IR LUKOSENKU NELIKTU GAL ZEMEJE BUTU TAIKA
Jau hana atejo putkai, tai tik laiko klausimas, savaite ar dvi.
Čia Puteikio draugeliai
Turiu video irasa kai ukrainieciu Azovo batalionio kariai nukankina separatista.gyva prikala prie prie kryziaus ir pastate kryziu sudegina gyva.tai nekazka atsilieka irgi nuo Vagnerio grupuotes
@Dzo Ka gerei ar rukei durneli????
Kas kalaviją pakels,tas nuo kalavijo ir žus.
Čia reikia išgaudyt tokius isigimelius ir as garantuoju kad isgaudys
Tariamai PKB buvo pasiūlyta „pačiai užsidirbti“ Sirijoje, įskaitant naftos ir dujų telkinių užėmimą su tikslu vėliau „pasaugoti“. Manoma, kad būtent dėl šios priežasties netrukus „vagneroviečiai“ 2017-ųjų vasarą įsitraukė į mūšį dėl Hušamo naftos gręžinio. Iki šiol nėra aišku, kas tiksliai paskatino rusus žygiuoti link JAV ir koalicijos pajėgų saugomo naftos gręžinio, bet pasekmės buvo katastrofiškos. Žiniasklaidoje skelbiama, kad amerikiečių antskrydžių metu žuvo apie šimtą rusų samdinių, kurie, kartu su Sirijos valdžios pajėgomis, pradėjo puolimą.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų