Rašyti komentarą...
Mano manymu Vilainių tiltas dar buvo geresnės būklės nei Tilto g.ar gal klystu.
Tilto g.jis jau senai kėlė nerima miesto žmonėms,taip išeina kad mes nelabai suprantam ka matome o komisija prieš savaitę sako geras. Tai dabar išeina bus raganų medžioklė. mokam kelių mokesčius ir kaip nėra pinigų taip nėra tik lopams užtenka.
Kedainiskiai džiaukitės kad incidentas praėjo be aukų ir dabar turėsit naują tiltą. Jei nebūtų igriuves vasara vėl butu vėl palope ir vėl būtumėt laukę nelaimės. Pinigų valstybė turi, ji tik nemoka dorai jų paskirstyti. Kai ministerijose sėdi mažai ką suprantantys specialistai ir ministrai, jiems sunku teisingai visa biudžetą sudaryti, o dar kai dešinė ranka plauna kairę ir junta didelį spaudimą, kad kažkam reikia skirti pinigus, nors jų ten skirti nebūtina, tai visai pasimeta. Todėl vienos ministerijos gauna labai daug lėšų, o paskui buktai metų gale sutaupo, lieka didelės sumos, ir išmokamos didžiulės premijos, nes ministerija gerai dirbo *sutaupe*pinigų.
Jeigu ten būtų žuvę žmonės? Aš suprant mesu kad pas mus didelė biurokratija,bet tai nepateisina jų neveikluma. Sudziaip prakeikti,kaltina mašinas. Kedainieciai meskit lauk tokia valdžia!

50 metų tuo tiltu vaikščiojau, 30 metų lopą ant lopo dėjo, o visviena Nevėžis matydavosi per skyles. Vien nuo tų lopų sija turėjo senai trūkti. Dabar kaltų ieškot ir mūsų valdžią į šuns dienas dedat, o kur buvo prieš tai valdžia?
Čia juk natūrali gynyba...Visa rusų karinė technika pastrigs ant pirmojo privažiuoto tilto Lietuvoje...
@Giedrius.U Na va tada dekosim valdžiai, kad į viską aplaidžiai žiūrėjo.
Tai dabar iesko atpirkimo ozio.Idomu kaip is kameru bus galima nustatyt pravaziavusios sunkiasvores svori.
Taigi druska barstom ,druska ėda metalą ir gelžbetonio konstrukcijas,tai dešimtmečio rezultatas
Paskutiniai įvykiai vyriausybę muša iš vėžių.
Nugriuvusiam tiltui siekk tiek virs 60 m. Niekas nepamena ir jokių duomenų nerasta,kad būtų jis remontuotas! Žinoma, turėklus retkarčiais padazydavo,na ir paskutiniu metu duobes uzpildavo kažkuo.bet trumpam,nes ir vėl duobės atsirasdavo. o ieškoti furos,kuri neva įtakojo griūtį,atrodo kvailai juokinga,kaip ir atsukineti kameras , kurių nėra arba neveikia! Del tokio cirko nežmoniškai pikta!!!
Vairuotojas ne tos apskrities
Vairuotojas ne tos apskrities
Nu aislu visur visie kalti tik ne valdzios organai nes pinigai jau kisenese o kai reik kad butu desros parduotuvei iki kurios kitaip nepravaziuosi kalti sunkiasvoriai.Ka gi daugiau apkaltint kai vila pastatei ar eilini brendini auto nupirkai.Klaunu salis eilini karta...Svarbu zenkla pastatei ir nebeatsakingas uz nieka...

Skaitomiausios naujienos
Į viršų