Kas bijo politikų, dirbančių Kremliui, paviešinimo?

Publikuota 2013.11.20 09:21

virga 2013-11-21 16:07:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o kaip reiketu drasiu zmoniu,deja..
jau dvidesimt metu musus valstybe vagiama, trypiama su lietuviskais pakalikais kremliui   ATSAKYTI
Naglis_Puteikis 2013-11-21 15:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
LT vadovai savo valdžią stiprina ugdydami spec.tarnybų žiaurumą ir siundydami jas ant taikių piliečių: 
Įstatymai draudžia atlikinėti kratas nepilnamečių akivaizdoje, bet LT teisės dėstytojai ir teisėsaugos vadovai savo studentus ir pavaldinius moko daryti kratas NKVD ir KGB stiliumi - paryčiais, vaikų akivaizdoje, jų tyčia neišleidžiant į mokyklą, kad jiems ir jų tėvams sukeltų kuo didesnę žalą. Ši praktika naudojama ne tik prieš žurnalistus, bet ir prieš kitus nebanditus: tokia kratų taktika masiškai taikoma prieš kitus taikius, ne chuliganus, ne vagis tardomuosius ir kratomuosius, pvz.prieš mamas, gimdžiusias namuose, prieš režisierę I.Kurklietytę ir t.t. Tokias teisėsaugininkų žiaurybes tylėjimu arba net viešais pritarimais jau daug metų skatina beveik visi aukščiausieji politikai nepriklausomai nuo pareigų ir priklausomybės kuriai nors partijai.

Nes LT valdžios pareigūnai mėgsta stiprinti savo valdžią gąsdindami taikius, dorus piliečius spec.tarnybu smurtu, bei terorizavimu, mušimu, tampymu po teismus.
STT panaudojimas prieš žurnalistus- taip pat neteisėtas gen.prokuratūros veiksmas. STT nevadovauja šiam tyrimui-jam vadovauja gen.prokuratūra.
STT šiuo atveju naudojama neteisėtai, nes jų misija - kovoti su valstybės pareigūnų korupciją, o privačių asmenų, pvz.žurnalistų jie nei tardyti, nei kratyti, nei "palydėti į darbo vietą ir iš jos" jie neturi teisės.
Jei bylą tiriančiam prokurorui reikia apklausti ne valdžios pareigūnus, tam jis turi naudoti ne STT, o policiją, arba kitus prokurorus. Bet kokiu atveju joks prokuroras ar teusėdaugininkas neturi teisės terorizuoti žurnalistų dėl jų informacijos šaltinių, nes teisę jų neatskleisti garantuoja įstatymas.
Šiuo atveju STT privalėjo atsisakyti dalyvauti, nebent paspaudė prezidentūra.
Kuriame ES šalies parlamente vidury dienos savo darbo vietoje suiminėjami žurnalistai?

LT spec.tarnybų, teisėsaugos vadovai, paskirti ir valdomi iš prezidentūros, tyčiojasi iš Seimo, gąsdina jį ir žurnalistus, demonstruoja galią ir rodo, kas čia šeimininkas. Neabejoju, kad toks sulaikymas yra neteisėtas, gaila, kad kol kas vis dar per daug politikų remia tokią antidemokratinę LT teisėsaugą, kas neleidžia Seimui vykdyti įstatymuose numatytą parlamentinę kontrolę.    ATSAKYTI
kaubojus 2013-11-21 13:15:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Geras straipsnis iš ėsmės, tik teisybės dėlei reikėtų pasakyti, kad Kubiliaus vyriausybė dirbo krizės sąlygomis ir taupymas visų sąskaita buvo būtinas, kad tie "visi",tame tarpe ir žiniasklaida ,išgyventų. Dar reikėtų priminti, kad pries krizę pinigėlius ištaškė ,butent, tie patys socdemai. Būkim biedni, bet teisingi....   ATSAKYTI
Tomas J. 2013-11-21 10:25:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Generalinis prokuroras Darius Valys net viešai ėmė aiškinti, jog būtina nustatyti nutekėjusios Valstybės saugumo departamento pažymos statusą: ar iš tiesų ji buvo verta žymos „slapta“? - NE TAME ESMĖ, ar pažyma buvo verta žymos "slapta". Esmė tame, kad pažyma tokią žymą TURĖJO, ir panašu kad TEISĖTAI turėjo. Galbūt nepagrįstai, bet TEISĖTAI. Ir kai dokumentas tokią žymą turi - ne valytojai spręsti, ar pagrįstai. Ne valytojai spręsti, kada į žymą slaptai kreipti dėmesį, o kada - ne. Ir ne prezidento patarėjai. Ir ne prezidentui. Kiekvienas turi dirbti savo darbą, kiekvienas privalo laikytis nustatytos tvarkos. O Valiui paaiškinu: per vėlu nustatyti pažymos statusą, tai padaryta iškart, dokumentą sukūrus - "SLAPTA". Vėliau būna įmanoma statusą PAKEISTI, tačiau šiuo atveju tai neaktualu, nes dabar pažymos statusas - "nusikalstamu būdu išviešinta".    ATSAKYTI
Kam 2013-11-21 08:22:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kas,o uteletam pirmiausiai rupi sukos.Kritikuodamas visus,pazvelg ir i save.Krize negailejo nieko ir pries krize reikejo atsilaikyti solidariai.Kodel zurnalistinis verslas turejo buti isimtis?Kartu su teisejais ir nomenklatura? Nekurk Orwelo ukio,kartu su tais issigimeliais.   ATSAKYTI
MRU tupi pakalikai 2013-11-20 18:17:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
MRU yra TSRS laikų KGBistų ir kitų pakalikų lizdas.Kiekvienas ten papuolęs yra Maskvos ciucis, laižantis jų padus. Lietuvai jie kenkia, kelia vanarchiją, sumaištį, nusikaltimus didina patys ir sudaro tam sąlygas.   ATSAKYTI
Lambda 2013-11-20 17:13:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rašinėlio autoriau Vili Normanai, švelniai kalbant parašei nei šį, nei tą. Visi vienodai blogi - ir tie, kurie šmeižia Lietuvą ir tarnauja Kremliui, ir tie, kurie nuolat ujami ir apspjaudomi už rūpestį šalies saugumu ("rusai puola", konCervai paranojikai ir pan.). Kubilius, tamstos supratimu, turi nesiliauti muštis į krūtinę ir atgailauti už tai, kad, įsisiautėjant krizei, nuskriaudė spaudą ir žurnalistus (lyg to nebūtų padaręs su savimi ir kitais visuomenės sluoksniais). Turėtume suprasti taip : tegu viskas prasmenga skradžiai žemę, bet žurnalistų nelieskite ? Ir STT "žvėrys", apklausę (bet nesuėminėję, kaip rašinėji) BNS žurnalistus, padarė dangaus keršto šaukiančią nuodėmę. Žurnalistai žurnalistams nelygu. Bet, kaip man atrodo, žurnalistų brolija, tiksliau - purvasklaidinė jos dalis, savo triūsu yra padariusi šaliai tiek žalos, kaip jokia kita kenkėjų "kontora". Tai jų pastangomis nuolat varoma neviltis šalyje kelia sumaištį, silpnina žmonių atsparumą Lietuvai priešiškų jėgų poveikiui.   ATSAKYTI
Pikasas 2013-11-20 13:41:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pagal "Alfoje" paviešintų, slaptos pažymos temą liečiančių rašinių skaičių, niekas net iš tolo negali prilygti. Manau, kad jis jau perkopė 50 ir su kiekviena diena vis didėja. Abejoju ar ta apibendrinta pažyma kažką naujo, ko mes negalime tikėtis, atskleidžia. Rusijos imperijos interesai buvusioje sovietinėje LSSR neslobsta, o įgyja vis naujas įtakų bei dezinformacijų formas. Jau vien tas faktas, kad būtent Rytų kaimynėje spausdinama prezidentės disertacija, kurioje sovietinio režimo reikalavimų formų niekam tais laikais nepavykdavo išvengti. Putinas gerbia "nebūnančius buvusiais" ir todėl neįtikėtina, kad tokius savo kadrus jo "kontora" išdavinėtų.

Tenka padaryti išvada, kad prezidente D.Grybauskaite nusivylė ne tik "burokinės" darbiečių ir paksoidų jėgos, bet ir visaip persivadinę socialdemokratai. Pastarieji gal klaidingai manė, kad tai - "AMBrazausko žmogus". Kai kas susiorientavo laiku... Net ir prezidentas Valdas Adamkus dėjo riebų pliusą prie Algirdo Butkevičiaus pavardės. Manau, kad bent jau buvusio JAV gamtosaugininko niekas dešinumu nesiruošia apkaltinti. Teisybės dėlei verta pripažinti, kad prezidentas V.Adamkus bandė tolti nuo neokomunistinių jėgų jau pirmos savo kadencijos pabaigoje ir jau visai neokomunistams neįtiko savo paskutiniais prezidentavimo metais. Koneveikė tada jie visi, kas tik netingėjo. O juk įspėjo prieš rinkimus Česlovas Juršėnas savo partijos elektoratą, kad kandidatės Danutos Kazimiros Prunskienės ideologija jiems turi būti artimesnė.

Ta minėta krūva straipsnių, kalančių į vienus prezidentės vartus, nepasitenkino ir dabar pradeda vykdyti tyrimą, teikdama paklausimus krūvai politikų ir valdininkų. Nori gal tapti labai reikšmingu "organu" ir taip dar kartą įsiteikti leidinio savininkams? Gal toks noras turi savo skaičiavimus? To nežinau. Tačiau nesunku nujausti, kad visas šis gerokai išpūstas skandalas, kaip sakoma, sudilusio skatiko nevertas. Kur kas didesnę svarbą turi pažymos turinys, kuriame nurodytas grėsmes šį kartą nepavyko slaptame seife paslėpti. Ir kas gi tame blogo, jei dar kartą sužinojome apie Rytų kaimyno galimą dezinformacinę ekspanciją. Argi tai mums iš tikrųjų - didelė naujiena. Ne naujiena ir tai, kad net ir po 23 laisvės metų Lietuvoje šmėžuoja Kremliaus įtakai tarnaujančios jėgos. Galima gal dar buvo suprasti kolaboravimą okupantams, kuris buvo daromas siekiant asmeninės karjeros ir gerovės. Tai gan žmogiška, bet nepateisinama. Tačiau, "penktos kolonoms" proveržiams laisvoje Lietuvoje jau seniai turėjo būti užkirstas kelias. Vadinasi mūsų teisėsaugos institucijos pražiopsojo ne tik "burokinių" finansavimo šaltinius bei iš to kilusį "raumenų auginimą", bet ir sudėtingą situaciją "a lia laisvoje" žiniasklaidoje, kuri vis labiau panešėja į purvasklaidą.

Visuomenė jau daug ko pasimokiusi skandalų tėkmėje. Lengvai ją vynioti apie pirštą gali nepavykti visokiems "kremlinų klakeriams". Tad viso šio skandalo pūtimas gali turėti priešingas pasekmes, negu tikisi jo užsakovai ir vykdytojai. Jei piliečiai dar kartą suvoks, kad bandoma juos vėl apkvailinti, jie gali prezidento rinkėjų biuletenius sužymėti taip, kad antro turo, kada prezidentas V.Adamkus žadėjo "pasitaisyti" gali ir šį kartą nebūti. Tada užsakovams bus nemaži nuostoliai, o visada išalkusi žiniasklaida galės laukti naujų "kreivų investicijų". Ji, manau, ir vėl mielai šoks pagal užsakytą muziką.

   ATSAKYTI
Antas 2013-11-20 13:11:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"...kas suiminėja ir terorizuoja žurnalistus, pažeisdami kalnus įstatymų, turi ne šiaip sulaukti papeikimų – juos reikia sodinti į kalėjimą", - avinėli, prieš rašydamas tokias teisines nesąmones turėtum nurodyti, kurie tų "kalnų" punktai buvo pažeisti. Jokiu būdu nemanau, kad naktinės kratos žurnalistų namuose buvo pagrįstos, tačiau nereikia meluoti, esą, žurnalistai buvo suiminėjami (ar nurodytum suimtųjų pavardes?) ir pliurpti apie įstatymų pažeidimus. BNS žurnalistai buvo apklausinėjami ir iškratomi su teisėjo sankcija, taigi, įstatymai formaliai nebuvo pažeisti. Tuo pasipiktinęs galėtum fanatiškai reikalauti STT pareigūnų viešo pasmerkimo ir užmėtymo akmenimis, bet ne pasodinimo į kalėjimą, kuriam reikalingas teisinis pagrindas.
   ATSAKYTI
rimanatas 2013-11-20 09:58:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kas bijo?? Nera klausimo; Lenzbergis,Adamkievic, Kubiliai,ir Vaisvila,kuris vykde "Senelio' paliepimus,o paskui gavo 'verslininko' 'statusa'.didziausi \raudonieji' yra 'tefteliai',koncervu' edikai!!   ATSAKYTI
varnalesa 2013-11-20 09:54:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tikrai,per 23metus Lietuva neatlaisvejo,o diktatura ivede?? Tokia laisve,demokratija, kapitalizmo savoka ,kokia pardavinejo simtmeciaia Amerikos kolonizatoriai tai neduok dieve,bet gaila ,musu 'spijonai' ,'snipai' ,pardave kitam 'sajuzui' i vergija'.Apie kokia 'laisve kalbama?? Zmogui nereikia 'specialios' kokios nors laisves,jisai ir taip laisvas, bet ne,'didingieji turi nustatyti 'laisves 'kieki' zmonems.Vienu zodziu ,tokioms valstybems liko buti 'atskiromis' keli metai!! Neliks nei paprociu,nei kalbos,nei tokio pavadininmoLietuva?? Laisve,kai 70% vergauja valstybes zmoniu???   ATSAKYTI
REKLAMA

TV3 Rekomenduoja

REKLAMA

TV3 PROGRAMA

Taip pat žiūrėkite:
REKLAMA

TV3.LT DRAUGAI

partner nameGjensidige draudimas
partner namepaskolų bankas
partner namesveiki produktai
partner name vaistinė internete
partner namenaujausios mados internete
partner name gipso kartono plokštės
REKLAMA
REKLAMA

Top 10

DIENOS
SAVAITĖS
MĖNESIO
Į viršų