Vidaus reikalų ministerijos (VRM) generalinis inspektorius Julius Jasaitis šiandien skelbs tarnybinio patikrinimo išvadas dėl policijos generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus tarnybinio buto ir naudojimosi tarnybiniu automobiliu.

Anoniminį skundą tyręs J.Jasaitis LŽ atsisakė atskleisti jų turinį, kol nepatvirtino vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys.

Tačiau generalinis inspektorius neslėpė, kad nesklandumų V.Grigaravičiaus veikloje esama.

Taip pat LŽ pasiekė informacija, kad po galimo generalinio policijos komisaro atstatydinimo ar atsistatydinimo Policijos departamentą gali palikti dalis V.Grigaravičiaus pavaduotojų ir kai kurių padalinių vadovų.

Pats V.Grigaravičius LŽ teigė negalintis tiksliai pasakyti, ar kartu su juo trauktųsi ir pavaduotojai.

"Kiekvienas jų yra suaugęs žmogus ir apsispręs asmeniškai. Aš pats apie išėjimą galvojau jau anksčiau, nei buvo gautas tas anoniminis skundas. Seniai šiomis temomis esame kalbėję ir su mano aplinkos žmonėmis", - sakė policijos generalinis komisaras.

Vidaus reikalų ministras R.Šukys, LŽ paprašytas pakomentuoti galimą policijos vadovų pasitraukimą iš tarnybos, tikino neturįs ką pasakyti, nes "tai esančios tik prognozės".

Rimantas Varnauskas

"Lietuvos žinios"


Rašyti komentarą...
M
Manau, kad tai
2007-06-27 09:58:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikras mafijos požymis - visi jie viena šaika.
Atsakyti
0

D
Dolčė Vita
2007-06-27 10:31:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pocius, Grigaravičius... Jėgos struktūra dar - "Oleko"... O vyriausias kariuomenės vadas? Kas kitas? Čia apsivalymas ar destrukcija "Gazpromui" paliepus?
Atsakyti
0

O
Ona
2007-06-27 10:45:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik jau nerašykite V.Grigaravičiaus pavardės greta KGBsto pociaus ž čia ir yra "valstybininkų" sumanymas atkeršijant dėl jų statytinio pociaus išjungimo iš svarbiausios tarnybos, bent užvaldyti policiją , išvarius iš ten Grigaravičių. Nesugebėjo kitaip - parašė anoniminį skundą. Kokios baisios Grigaravičiaus nuodėmės. Štai aiškina, kad jis nakvoja bute, skirtame liudininkams(kažkodėl tas buta laisvas) bet KASDIEN važinėja i Alytų. Įdomu, jis būna dviejose vietose iš karto. Šį žmogų jau bandyta suėsti, nes jau reikėjo ir paksui užvaldyti p[oliciją. Jeigu visi tiek turėtų nuodėmių, tai Lietuva būtų šventa žemė, bet "valstybininkai" ją nori pavarsti tik jiems tarnaujančiu UABu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų