Karbauskiui taisyklės negalioja: pritarimą išvykti gavo kelionės metu

„Valstiečių“ lyderis Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis praėjusį savaitgalį vykusios kelionės į Gruziją formalumus tvarkėsi jau išvykęs.

R. Karbauskis į Tbilisį, kur taip pat vyko ir Naisių teatro trupė, išvyko šeštadienį, o Seimo valdybos pritarimą, apklausus jos narius telefonu, gavo tik šį pirmadienį, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Daugiau kaip prieš dvejus metus Seimo valdybos patvirtintame politikų užsienio komandiruočių ir kelionių apraše nurodoma, kad Seimo narys sesijos metu gali išvykti į užsienio keliones (išvykas) Seimo valdybai pritarus. Tvarka numato, kad prašymą Seimo valdybai būtina pateikti likus ne mažiau kaip 10 darbo dienų iki planuojamo išvykimo.

Seimo vicepirmininkė „valstietė“ Rima Baškienė dienraščiui teigė, jog R. Karbauskio prašymą gavo dar praėjusį penktadienį, tačiau savaitgalį valdyba negalėjusi jo svarstyti.

Pats R. Karbauskis teigė jokio valdybos ar komiteto leidimo neprivalėjęs gauti, nes į kelionę vykęs už savo pinigus, tad šiuo atveju galėjo apsiriboti tik informavimu apie ją.

Kultūros komiteto pirmininkas į Tbilisį vyko Gruzijos parlamento Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės Mariam Jaši spalio 12-osios kvietimu. Nors kvietimas buvo skirtas Kultūros komiteto nariams, tačiau pasak dienraščio, kitų narių šis kvietimas nepasiekė. M. Jaši laiške buvo pranešama ir apie Gruzijoje planuojamą surengti Naisių vasaros teatro trupės pasirodymą.


Rašyti komentarą...
F
Faktas
2018-11-24 07:00:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaitau rimtu veidu straipsnį ir žiūrių ką čia taip rimto pažeidė Karbauskis, ir žiūriu kad nieko nėra parašyta aplamai, tik kad už savo lėšas išvažiavo į Gruzija :D
Ponas juokdarį - ŽURNALISTE, gal galėtumėte nejuokinti skaitytojų su tokiais apsurdiskais, menkaverčiais, niekiniais, TUŠČIAI straipsniais :D
Atsakyti
0

V
Vytautas
2018-11-23 15:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasiruošę gyvą suėsti, bet nelimpa kaltinimai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų