Karbauskis: tokio dialogo su Prezidentūra nebuvo dvejus su puse metų

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis sako besidžiaugiantis bendradarbiavimu su naujuoju prezidentu Gitanu Nausėda.

Pasak jo, šalies vadove būnant Dalia Grybauskaite tokio ryšio su Prezidentūra nebuvo.

„Aš iš tikrųjų labai džiaugiuosi dėl bendradarbiavimo su Prezidentūra, su mūsų išrinktuoju prezidentu, nes tokio dialogo, koks yra dabar tarp Seimo, Prezidentūros, prezidento ir Vyriausybės, nebuvo tuos du su puse metų“, – pirmadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

„Jei būtų buvę dvejus su puse metų, mes šiandien turėtumėm daug daugiau rezultatų, naudingų Lietuvos visuomenei. (Dabartinis prezidentas) tikrai girdi, diskutuoja, dialogas yra labai atviras ir, sakyčiau, mums labai neįprastas iš Prezidentūros pusės“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Naujasis šalies vadovas G. Nausėda per pirmąjį darbo mėnesį Seimui grąžino keturis įstatymus.

Šalies vadovo patarėjas Povilas Mačiulis praėjusią savaitę žurnalistams teigė, kad šalies vadovo veto gausą galima paaiškinti tuo, jog jis neturėjo galimybės savo nuomonės išsakyti pataisų svarstymo metu.


Rašyti komentarą...
v
vow
2019-08-12 15:15:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo Grybauskaitės taip negalima buvo stumdyt kaip dabar Nausedos,dabar kaip nori valstiečiai tai Nausedą taip ir vynioja,jau matosi kad prezidentas toks kaip sakė Valinskas,jam tik su bobutes lankyt.Labiausiai tai pritrenkė foto viename portale,kur moteriškė pritupusi prie Nausedienės kojų su nosine valo apdulkėjusius batelius
Atsakyti
-1

O
O.Z.
2019-08-12 18:19:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusipirkai prezidentūrą prieš rinkimų antrą turą, todėl drąsiai duris darinėji.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų