Karbauskis neigia žiniasklaidoje paviešintą valstiečių rinkimų sąrašą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis neigia žiniasklaidoje pasirodžiusį preliminarų valstiečių rinkimų sąrašą. Tiesa, valstiečių lyderis neatmeta galimybės, kad pirmąsias tris sąrašo pozicijas dalinsis jis, premjeras Saulius Skvernelis ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Portalas Delfi trečiadienį išplatino iš savo šaltinių gautą preliminarų LVŽS rinkimų sąrašą. Jame numatoma, kad sąrašo lyderiu turėtų tapti premjeras Saulius Skvernelis. Antroji pozicija tektų pačiam R. Karbauskiui, trečia – A. Verygai, ketvirta – Agnei Širinskienei, o penkta – Eugenijui Jovaišai.

Sąrašo dar nėra

Tiesa, pats R. Karbauskis šio sąrašo išplatinimą vadina provokacija ir tvirtina, kad partija dėl sąrašo reitingavimo apsispręs per liepos 10-ąją vyksiantį tarybos suvažiavimą.

„Čia yra provokacija. Tai yra tai, ką Seimo pirmininkas sakė, tas pats, kurį jis sakė. [Sąrašas] nieko bendro su tikrove neturi. Tada ir dabar sakau, kad logiškai galvojant galima prisigalvoti, kad trys vedantys pagal reitingus žmonės – pirmi trys, kurie parašyti. Tokią išvadą galima padaryti logiškai“, – tv3.lt kalbėjo R. Karbauskis.

Vis dėlto partijos pirmininkas sako galintis patvirtinti, kad sąrašas tikrai nebus toks, koks skelbiamas žiniasklaidoje.

„100 proc. galiu pasakyti, kad jis toks nebus. Dėl to, kad jaučiu pagal nuotaikas, pagal visa kita, kaip jis atrodys. Jis toks nebus. Bet kaip galiu įrodinėti, jei dar nežinau. Tai reitinguos partija liepos 10 dieną. Jokiu būdu nėra sąrašo“, – tikino R. Karbauskis.

„Tai eilinė provokacija. Toje provokacijoje, aišku, dalyvauja žmonės, kurie mūsų nekenčia. Tarybos posėdis liepos 10 d., o paskelbsime [sąrašą] iki 14–15 dienos, nes paskaičiuosime, surinksime valdybą ir tada pateiksime sąrašą“, – pridūrė R. Karbauskis.

Pranckietis prabilo anksčiau

Portalas tv3.lt primena, kad birželio viduryje Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Žinių radijui teigė jau žinantis, kaip valstiečiai pasiskirstys rinkimų sąrašo vietas tarpusavyje.

REKLAMA

Tąkart jis sakė, kad sąrašo lyderiu bus S. Skvernelis, antroje vietoje – R. Karbauskis, trečioje – A. Veryga, ketvirtoje – A. Širinskienė, o penktoje – E. Jovaiša.

„Jei vienas žmogus atsisėdęs reitinguoja, tai jis toks ir yra, tai tik imitacija reitingavimo“, – sakė V. Pranckietis.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2020-07-01 12:24:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei vėl bus kepenis mano balso negaus
Atsakyti
-2

!
!!!
2020-07-01 13:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
zino savo vieta-asfalta issipyle zinodamas,kad sanso nebebus
Atsakyti
0

H
Hmm
2020-07-01 12:15:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks skirtumas,valstieciai meluoja pastoviai.nesvarbu kas pirmas o kad paskutinis
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų