Karbauskis apie Nausėdos sprendimą: atsakyta į tą Narkevičiaus temą

Prezidento Gitano Nausėdos sprendimas neskirsti į ekonomikos ministrus Luko Savicko yra atsakas dėl Jaroslavo Narkevičiaus, teigia valdančiųjų valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis.

„Dabar mes taip įdomiai turim jaustis. Jausmas dabar toks, kad tarytum atsakyta valdančiajai koalicijai į tą J. Narkevičiaus temą“, – BNS sakė valdančiųjų lyderis.

Jis taip pat teigė, kad šalies vadovas galėjo iškart pasakyti premjerui Sauliui Skverneliui, kad neskirs pateikto kandidato į ministrus.

„Reikėjo sakyt premjerui, kad nebūtų iš viso teikiamas kandidatas, jeigu laikotarpis per trumpas prezidentui atrodo. Dabar gavosi, kad kandidatas pristatinėjamas, jo atžvilgiu nėra jokių argumentų, bet jis neskiriamas“, – teigė R. Karbauskis.

„Ne neigiamai vertinu, aš visiškai suprantu, tai yra argumentas. Aš tik sureaguoju į tai, kam tada reikėjo svarstyti. Reikėjo iškart pasakyti, kad laikas per trumpas“, – pridūrė jis.

R. Karbauskis taip pat teigė, kad greičiausiai valdantieji nesvarstys siūlyti kito kandidato į ministrus.

„Kaip gali būti kitas kandidatas, jeigu šitam kandidatui jokios pastabos nėra“, – tvirtino valstiečių lyderis.

Prezidentūra trečiadienį pranešė, kad premjero pateiktas kandidatas L. Savickas ekonomikos ministru nebus skiriamas, nes jam pritrūktų patirties per trumpą kadencijos pabaigos laiką atlikti svarbių sektoriui darbų.


Rašyti komentarą...
E
Ei
2020-02-12 18:16:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
o ko tikėjaisi ,brude?
Atsakyti
-2

t
taigi
2020-02-12 18:15:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
karbauskis visada ras ka apkaltinti ir apipilti purvais kai nepaklustama jo nurodymams tegu geriau pamasto koki pasipiktinima zmonems kelia jo globotiniai narkevic veryga uz kuriuos jis stoja muru nepaisydamas niekieno nuomones laikas naisiu ponui suprasti kad jis ne valstybes galva
Atsakyti
-3

B
Birutė
2020-02-12 21:08:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal ir bus kada valstybės galva.Aš balsuociau
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų