Rašyti komentarą...
Įdomu kurias metais yseisim is karantino. Dabar sakot kad iki vasaros o paskui bus iki žiemos. Kiba taip sunku ji sunaikinti? Žiūrėkit kas užsienyje darosi nespeja žmonių laidot dirba visa parą. Naikinkit ta virusą kiek galima sitaip gyvent as nesuprantu. Isprotet galim. Nusibodo tos jau ir kaukės laisvai norim jau. Užsienyje kai kurios salys be kaukiu vaikšto ir nieko jiem nėra o cia šakės visai tai atmainos tai dar kažkas kuriat visokias nesąmones ir nezinot ka daryt. Tai viena vakcina tdai kita.
Kad žmogus paskiepytas ar persirges tai nieko nereiškia. Taip ir sakykit tiesiai šviesiai kad gavot užduotį visus suskiepyti( suleisti neaišku skystI) visiems pogolovno.
@Jane Paskiepyti ir 5G ryšiu kontroliuoti
Užsikruškit!!!!!
O tai savaitgaliais virusas pavojingesnis, jei draudziama dirbt prekybos centrams? Plotas ir asmenu skaicius tai ribojamas vienodai....
Jau eilė šalių įvykę teismai, kad toks karantinas neteisėtas, o šis virusas lygus gripui, ŠITIE savo varo !!! Atsitokėkit, kol nevėlu, o gal norisi likusį gyvenimą džiuvėsėlius graužti ?
Valdžia atitrūkusi nuo realybės!
Juokas ima užeikite į autobusą ar troleibuse nekas nežiūri 2 metrų atstumu!!!
@N.p čia ir pasirodo žmonių samoningumas
debilu valdzia o dabar tipo nesusitinka grupemis visi namie sedi,bli turi akis turi akinius ir nemato nieko nei proto nei regejimo!
Norisi tik kuo greiciau dingt is debilu valdomos salies.
O kad pasiskiepyje platins "legaliai"virusa nieko tokio?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų