28

 

Europos karališkųjų šeimų narių vizitai Lietuvoje nėra itin dažni, tad kiekvienas iš jų tampa puikia proga ne tik įvertinti jų dėmesį Lietuvai bet ir pasigrožėti kilminga elegancija. Ne išimtis ir vasario 16-ąją prasidėję šimtmečio renginiai, kurių metu Lietuvą ir lietuvius sveikino ir Švedijos karališkoji šeima.

 

Ypatingą dieną Lietuvoje su kitų kaimyninių šalių vadovais ir valdžios atstovais Lietuvoje viešėjo ir Švedijos princesė Victoria su vyru princu Danieliu. Karališkoji pora susitiko su prezidente Dalia Grybauskaite, dalyvavo Vilniaus arkikatedroje vykusiose mišiose, stebėjo iškilmingą vėliavų pakėlimo ceremoniją Prezidentūroje.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkosios šeimos narė – Lietuvoje: išskirtiniai vaizdai nepaliko abejingų

Puikios nuotaikos princesė, įsikibusi vyrui į parankę, liko ištikima santūriam karališkajam etiketui. Viešinant vis daugiau nuotraukų iš šventinių renginių matyti, kad Victoria rinkosi karališką tamsiai mėlyną spalvą. Daugybės teigiamų vertinimų susilaukė ir kadrai iš princesės susitikimo su prezidente D.Grybauskaite – tamsiai mėlynos spalvos apdarais pasipuošę moterys tiesiog spindėjo elegancija.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų