Baigus skaičiuoti pirmumo balsus daugiamandatėje rinkimų apygardoje Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) lyderio Artūro Zuoko žmona Agnė Zuokienė pakilo dar aukščiau.

Iš paskutinės - 141 - vietos ji šoktelėjo į 7-ąją. A.Zuokienė surinko 4988 pirmumo balsus.

Tai suteikia jai realių galimybių gauti Seimo narės mandatą. Mat LiCS jau yra užsitikrinusi penkias vietas parlamente.

Jeigu į antrąjį Seimo rinkimų turą patekę bent du liberalcentristai laimėtų savo vienmandatėse apygardose, A.Zuokienė užsitikrintų parlamentarės mandatą.

Pirmasis liberalcentristų sąrašo penketukas liko nepakitęs. Partijos pirmininkas A.Zuokas išsaugojo pirmąją vietą. Jis gavo 21599 pirmumo balsus.

Antrasis liko Seimo vicepirmininkas Algis Čaplikas, pelnęs 11260 pirmumo balsus, trečiasis - parlamentaras Vytautas Bogušis (9486 balsai), ketvirtasis - buvęs vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys (9434 balsai), penktasis - Žilvinas Šilgalis (5661 balsas).

Šeštu tapo Seimo narys Arminas Lydeka, šoktelėjęs iš 20 sąrašo vietos.

LiCS daugiamandatėje rinkimų apygardoje gavo 5,34 proc. rinkėjų balsų.

Nedidelis pasikeitimas įvyko ir Tautos prisikėlimo partijos sąraše - vietomis susikeitė dainininkė Donalda Meiželytė-Svilienė ir Saulius Stoma.

Preliminariais duomenimis, pastarasis pakilo iš 12 vietos į dešimtą, D.Meiželytė-Svilienė - iš 40-tos į devintą. Patikslinus pirmumo balsus, būsimieji parlamentarai susikeitė vietomis - S.Stoma tapo devintas, D.Meiželytė-Svilienė -dešimta.

REKLAMA

Analogiškas susikeitimas vietomis įvyko ir „tvarkiečių“ sąraše - septinta buvusi Ona Valiukevičiūtė smuktelėjo į aštuntą, o iš aštuntos į septintą pakilo Kauno miesto tarybos narys Rimas Antanas Ručys. Pirmoji prieš reitingavimą buvo aštunta, antrasis - užėmė trečią vietą.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąraše pakitimai - nedideli, didžiausią šuolį čia padarė signataras Kazimieras Uoka, pakilęs iš 40-os į 19-ą vietą. K.Uoka sąraše liko ties patekimo į Seimą riba, tačiau, tikėtina, mandatą gaus, nes nemažai konservatorių aukščiau sąraše išėjo į antrąjį turą ir pirmauja vienmandatėse apygardose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų