Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Anekdotai lieka anekdotais, bet mano manymu ekstremaliose sąlygose pajėgus išgyventi tas kareivis, kuris sugeba išvirti košę iš kirvio ar bato,įpylęs mašininės alyvos, kaip čia pasakojama anekdote. Jeigu komentatoriai teikia pirmenybę colai, čipsams ar kotletukamsb ir karbonatams ,kuriais minta kitų armijų kareiviai tai aš labai abejoju tų komentatorių kompetencija.
didesnes nesamones nesu skaites ar girdejes. tokia nesamone parase - Arnoldas ALEKSANDRAVIČIUS

labai geras karabinas, jolki palki kaip lupdavo.Zenitiniam divizione tik jais ir buvome ginkluoti, patikimas, durtuvas po vamzdziu, palyginti lengvas ir taiklus ( tik kiekviena reikedavo prisiaudyti ). Mano nuomuone kalasinkovai geresni uz svedu automatinius sautuvus.
Cia Aleksandraviciaus rasliava...
Cia Aleksandraviciaus rasliava...
jei negaila laiko - ...
"samozariadnyj karabin simonova",bet lupo tikrai neblogai.
man teko su tokiu pagliu tarnauti . Du rezimai po viena ir po tris .Vadinom SKS , Jei teisingai pamenu '' skorostrelnij karabin simonova''. Visai neblogas ,tik siek tiek gremezdas lyginant su siandieniniais .
Būtent Stg 47 iš pradžių vadinosi AK-47,genialaus vokiečių konstruktoriaus Hugo Schmeisserio sukurtas tobulinant Stg 44 sovietų nelaisvėje Iževske.Būtina atkreipti dėmesį,kad jam sovietai negailėjo pinigų,kuriuos jis siųsdavo šeimai į Vokietiją.Ir prisiminkite,kaip apgailėtinai atrodė pats Kalašnikovas,kai lankėsi JAV ir net ledų negalėjo nusipirkti,-jį vaišino vienas iš M-16 kūrėjų,kuris jau buvo tapęs milijonieriumi. Kai visi bandymai buvo atlikti,iškilo klausimas,negi pagrindinis tarybinės armijos ginklas vadinsis vokiškai?Tada ir prisimintas bandymo poligono darbuotojas,komjaunuolis Kalašnikovas,minimaliai taip pat prisidėjęs prie Stg 44 tobulinimo.Visos tos kalbos apie sužeistą seržantą Kalašnikovą,1944m.pradėjusį kurti AK-47 yra kliedesiai!!!Beje,ilgą laiką kalašas nebuvo užpatentuotas,nes nėra ką ten patentuoti.Rusiškas 2005m.patentas-yra niekinis,niekas jo nepripažįsta.
Ir vėl tas Aleksandravičius(beje,tikriausiai čia slapyvardis?). :) Jau praeitą kartą tiek nusišnekėjo,lygindamas Baltijos valstybių kariuomėnes,kad jau atrodė,kad dabar ilgam tyla bus.Pasirodo,ne. :) Jis bent pats tiki savo paistalais? :)
Jooo... straipsnis tikrai nevykęs.
Ne jei visą biudžetą paskirtų kariuomenei, vistiek ta lietuva būtų sumaitota rusijos armijos. Vienintelė viltis karo atveju ir yra būtent diplomatiniai keliai, o armija lietuvai riekalinga tik vidaus problemom.
kliedesių autorius matomai ilgai vartojo makdonaldų maistą

Skaitomiausios naujienos




Į viršų