Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gimtadienio puotai Seime darbo dienos viduryje negali sutrukdyti niekas - net tai, kad vienas pobūvio kaltininkų išvakarėse parlamento rūmuose "Lietuvos ryto" televizijai įkliuvo neblaivus.

REKLAMA

58-ąjį Rimanto Sinkevičiaus, 52-ąjį Juliaus Sabatausko ir 66-ąjį Marijos Aušrinės Pavilionienės gimtadienį Seimo Socialdemokratų partijos frakcija vakar šventė tiesiog frakcijos patalpose Seime. Smagus pobūvis surengtas per pertrauką tarp rytinio ir vakarinio Seimo posėdžių.

Prieš tai iš ryto įvyko dar vienas kairiųjų frakcijos susibūrimas - ne toks linksmas. Socialdemokratai svarstė savo bendražygį R. Sinkevičių. Šis parlamentaras trečiadienio popietę tiek prisivaišino Ekonomikos komiteto patalpose, kad turėjo slėptis nuo "Lietuvos ryto" televizijos filmavimo kamerų viename kabinetų. Prieš tai jis dar spėjo duoti nerišlų interviu, kuriame, suprantama, gynėsi svaigalų nevartojęs.

Tiesa, vakar R. Sinkevičius jau atvirai prisipažino gerokai išgėręs gimtadienio proga (jis gimęs balandžio 3-iąją) ir dėl to apgailestavo.

REKLAMA
REKLAMA

Gėrimais ir užkandžiais nukrauti stalai socialdemokratų vakar laukė jau kone nuo vidurdienio.

Tiesa, frakcijos aparato darbuotojai, supratę, jog švente ėmė domėtis „Lietuvos rytas“, vyno, brendžio ir degtinės butelius nuo stalų skubiai nukraustė ir su-slapstė. O frakcijos nariai, vėliau susirinkę į salę, linksminosi už užremtų durų.

Į vakarinį posėdį kairieji rinkosi ne itin drausmingai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų