K. Čilinskas: dėl Seimo delsimo - nepatogumai prezidentui

Publikuota 2008.01.10 18:13

Gediminui LRSL nariui 2008-01-11 07:15:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žmogau, kaip tu įgrisai. ko gero gerus pinigus pačiam pamoka. Straipsniai ilgi, kopijuoji per visus saitus ir tiek. Baik savo nesąmones peizavojas.    ATSAKYTI
GEDIMINAS ,LRLS NARYS 2008-01-10 22:25:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Noriu pacituoti vėl Lazdynų skyriaus pirmininko Egidijaus Gudanavičiaus Lazdynų skyriui pateiktą informaciją apie Petro Auštrevičiaus nuomonę dėl VMS situacijos:
„P. Auštrevičius: Noriu pateikti tokį pasiūlymą – apibendrinimą:

1. Suprantame, kad dėl Vilniaus Koalicijos veiklos neefektyvumo, dalinai dėl Mero nesugebėjimo valdyti situacijos ir viešumoje daromų klaidų, mūsų paramos pabaiga yra neišvengiama. Paramos sąlygų peržiūrėjimas, anksčiau sietas su 2008 m. Vilniaus biudžeto tvirtinimu, negali nusitęsti ir metų virsme sprendimas turi būti padarytas.

2. Manome, kad yra reali galimybė sudaryti alternatyvią koaliciją, joje dalyvaujant, išlaikant mūsų principingą ir tęstinę politiką, todėl tai turi būti aktyviai daroma.

3. Aplinkybes ir sąlygas, susijusiais su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio opozicine parama Vilniaus Koalicijai, reikia apsvarstyti Vilniaus miesto koordinacinėje taryboje.“Tačiau po kelių savaičių, gruodžio 12 d. Vilniaus miesto koordinacinės tarybos posėdžio pradžioje pirmininko pavaduotojas A. Štaras perteikė žodžiu jau kitą – nevienareikšmiškai neigiamą dėl koalicijos nutraukimo - partijos pirmininko poziciją (kuri, kaip matysite, buvo dar mažiau konkreti nei pateiktoje ištraukoje iš protokolo). Taip pat pirmininko pasiūlymai buvo persiųsi raštu elektroniniu paštu, tačiau tik G. Steponavičiui ir A. Štarui.Pateikiu jums šio laiško tekstą:

„Sveiki,

atsizvelgiant i esama situacija (musu paciu vidine diskusija; LRLS laiskas LD ir ju nerislus atsakymas; sunkus, bet besitesiantis pokalbis su TS ir kitais del alternatyvios koalicijos) siulau sios dienos Vilniaus koordinacineje vadovautis siuo:

1. Nekvestijonuoti paramos nutraukimo, kaip strateginio veiksmo, laikantis, kad veliausias laikas tam yra biudzeto perziura. Dabar nereikia kalbeti apie tikslu laika.

2. Opozicines paramos nutraukimas nereiskia kad Arunui reikia atsistatydinti, nes lieka opozicijos atstovu.

3. Apsitarti kokie darbai ir principiniai reikalai turi buti aptarti galimoje naujojoje (alternatyvioje) sutartyje ir gauti koordinacine igaliojimus tokiems pokalbiams.

Petras“

E.Gudanavičius toliau cituoja:''„Pavesti Vilniaus m. savivaldybės tarybos frakcijai sprendimą dėl paramos liberaldemokratams pratęsimo ar nutraukimo priimti ne vėliau kaip 5 dienos po Vilniaus m. savivaldybės biudžeto patvirtinimo. Jei frakcijos narių nuomonės išsiskirs, galutinio sprendimo priėmimui šaukti Vilniaus miesto koordinacinę tarybą.“

   ATSAKYTI
AK 2008-01-10 19:11:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
...antra pastraipa iš apačios pavardė turėtų būti iš didžiosios raidės.. ...V.T.   ATSAKYTI
antraste 2008-01-10 18:27:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
seimas siaip jau rasomas didziaja   ATSAKYTI
REKLAMA

TV3 Rekomenduoja

REKLAMA

TV3 PROGRAMA

Taip pat žiūrėkite:
REKLAMA

TV3.LT DRAUGAI

partner nameGjensidige draudimas
partner namepaskolų bankas
partner namesveiki produktai
partner name vaistinė internete
partner namenaujausios mados internete
partner name gipso kartono plokštės
REKLAMA
REKLAMA

Top 10

DIENOS
SAVAITĖS
MĖNESIO
Į viršų