2008-ųjų Jūros šventės programa savo apimtimi bus panaši į ankstesniąsias, tačiau šiais metais po šventės vėliava nevyks jokie kiti festivaliai, tad šiek tiek sumažės renginių, nesusijusių su jūrine tematika, rašo „Vakarų ekspresas“.

Liepos 25-27 dienomis Klaipėdoje vyksianti šventė kvies visus draugauti, skelbdama šūkį „Sujunkim krantus!“ Pasak VšĮ „Jūros šventė“ direktoriaus Remigijaus Mockaus, šis šūkis simbolizuoja draugiškus Klaipėdos siekius - sąjungą tarp jūros ir kranto, tarp uostamiesčio ir Lietuvos, tarp mūsų šalies ir pasaulio.

Šiemet Jūros šventės dienomis prie uostamiesčio krantinių vėl prisišvartuos dvi tarptautinės regatos - „Baltic Sail“ ir „Baltic Sprint Cup“. Klaipėdą papuoš apie 70 jachtų iš viso pasaulio, o į Jūros šventės šurmulį įsilies per 600 įvairių tautybių buriuotojų.

Jungti krantus padės ir pirmą kartą Klaipėdoje šventės metu vyksianti XII Europos jaunimo kultūros savaitė, į kurią susirinks mėgėjų šokio ir dainų kolektyvai iš 10 Europos šalių.

Jūros šventės renginių programą šiais metais kuruos naujas žmogus - kovą į organizatorių komandą įsiliejo režisierės išsilavinimą turinti žurnalistė bei viešųjų ryšių specialistė Rolanda Lukoševičienė. Ji tapo Jūros šventės projekto meno vadove.

„Mano didžiausias noras, kad Jūros šventėje būtų kuo daugiau kokybiškų renginių. Sieksiu, kad prie Jūros šventės organizavimo prisijungtų kuo daugiau klaipėdiečių. Kviečiu atsiliepti uostamiesčio meninius kolektyvus, akademinį jaunimą, visuomenines organizacijas, tautines bendrijas, visus, kurie turi idėjų ir nori kurti šventę drauge“, - sakė Jūros šventės meno vadovė R. Lukoševičienė.

REKLAMA

Pokalbininkė neatskleidė, kas numatoma Jūros šventės atidarymo renginyje, tačiau prasitarė, jog tai turėtų būti išskirtinis projektas, šios šventės „vinis“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų