Juro Poželos perspektyvas politikoje įžvelgė visi šalies vadovai

Reikšdami užuojautas dėl sveikatos apsaugos ministro, parlamentaro Juro Poželos mirties valstybės vadovai prisimena jį kaip perspektyvų politiką.

10

Prezidentės Dalios Grybauskaitės užuojautoje teigiama, kad Lietuva neteko jauno, perspektyvaus politiko, kuris, nepaisant jauno amžiaus, nemažai metų pelnydavo žmonių pasitikėjimą.

Pasak prezidentės, su J.Poželos vardu buvo siejama ir Lietuvos socialdemokratų partijos ateitis.

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė teigė su J.Požela siejusi daug vilčių ir tikėjimo, kuriant pažangią Lietuvą.

„Visada skaudu, kai mūsų visuomenę per anksti palieka jauni, veržlūs, talentingi žmonės. J.Požela buvo ryškus, teisingas ir atsakingas jaunosios politikų kartos atstovas, su kuriuo buvo sieta daug vilčių ir tikėjimo, kuriant pažangią ateities valstybę. Jo siekiai buvo kilnūs ir prasmingi, o sprendimai – drąsūs ir ambicingi. Tai didelė netektis tiek jo šeimai, tiek ir Lietuvai. Telydi Velionį Amžinybės šviesa, o jo brangiausius žmones – širdies paguoda ir stiprybė“, – rašoma parlamento vadovės užuojautoje.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sveikatos apsaugos ministras Juras Požela

Sekmadienio naktį miręs sveikatos apsaugos ministras, parlamentaras Juras Požela turėjo galimybių tapti ir ministru pirmininku, ir prezidentu, sako premjeras ir socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius.

„Jis buvo labai aktyvus politikas, labai domėjosi politika plačiąja prasme. Taip pat jis yra vienas iš kelių jaunų socialdemokratų, kuris turėjo galimybių tapti partijos pirmininku ir siekti ministro pirmininko ar prezidento posto. Jis tikrai buvo labai apsišvietęs, inteligentiškas žmogus“, – sekmadienį BNS sakė A.Butkevičius.

„Labai gaila, kad tokia jo ateitis sugriuvo“, – pridūrė jis.

Ministro pirmininko teigimu, J.Požela socialdemokratų vadovu galėjo būti renkamas jau per kitą partijos suvažiavimą.

A.Butkevičius sakė, kad J.Požela buvo nuoširdžiai kairiosioms vertybėms atstovaujantis ir labai draugiškas žmogus.

„Jis labai maloniai bendravo, buvo labai aukštos kultūros ir rodydavo pagarbą kitam žmogui. Niekada nepereidavo į asmeninius įžeidimus ir išsakydavo nuomonę kolegoms drąsiai“, – kalbėjo Socialdemokratų partijos pirmininkas.

34-erių J.Požela mirė nuo pankreatito – kasos uždegimo.

J.Pankauskas sako, kad J.Požela buvo pavyzdys socialdemokratų jaunimui

Sekmadienio naktį miręs sveikatos apsaugos ministras, parlamentaras Juras Požela buvo pavyzdys socialdemokratų jaunimui, sako ilgametis Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos narys, vidaus reikalų viceministras Justas Pankauskas.

REKLAMA

„Tai buvo žodžio žmogus, labai įžvalgus, turintis analitinį ir strateginį mąstymą. Jis buvo pavyzdys mums, jaunimui, kaip reikia dirbti, kovoti, siekti tikslo ir nors tikrai pats Juras buvo jaunas, bet jo gyvenimiška patirtis ir patirtis politinėje arenoje buvo sukaupta didžiausia“, – BNS sekmadienį sakė 33-erių J.Pankauskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų