JAV televizijos stočiai CNN – drąsus prezidentės pareiškimas

JAV visada buvo demokratijos, taikos ir laisvės garantas, svarbu, kad ji ir toliau liktų lydere užtikrinant saugumą pasaulyje, teigia Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Prezidentė labai drąsiai ir aiškiai pareiškė, kad Rusija yra nenuspėjama ir pavojinga.

9

„Svarbu, kad JAV liktų lydere užtikrinant saugumą pasaulyje“, – interviu JAV televizijos stočiai CNN sakė Lietuvos vadovė. Pokalbio įrašą BNS perdavė Prezidentūra.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. rekordinę salvę atliko Garbės sargybos kuopos kariai minėdami 25-asias įkūrimo metines

„Mes norėtume matyti JAV kaip vieną svarbiausių pasaulio valstybių, ypač saugumo architektūroje“, – teigė prezidentė ir pabrėžė, kad JAV neturėtų prarasti turimų pozicijų.

Pasak D.Grybauskaitės, dabartiniai Vakarų ir Rusijos santykiai yra labiausiai įtempti nuo Šaltojo karo pabaigos. Anot jos, Lietuva yra pasiruošusi visiems įmanomiems scenarijams.

„Mes pasiruošę bet kam, žinome, kokia nenuspėjama ir pavojinga yra mūsų kaimynystė, bet jau esame pripratę gyventi tokiomis sąlygomis. Investuojame į savo saugumą, gynybą ir tarptautinius santykius. Neleisime, kad pasikartotų prieškario ir įvykiai po Antrojo pasaulio karo, kai nesigynėme ir leidome Rusijos pajėgoms įžengti į savo teritoriją. Tai niekada nepasikartos“, – tvirtino Lietuvos vadovė.

Ji taip pat teigė, kad Lietuva pasitiki Amerika, nepaisant to, kokia administracija ją valdo.

 


Rašyti komentarą...
t
to elektrik
2016-11-20 16:39:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tau patiktų,kad tik rusai visur žudytų,kur tik kanopas įkelia
Atsakyti
-15

D
Dd
2016-11-20 19:06:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau niekas senai nebetiki,gal pagaliau pakeiskit plokstele ir pradekit rupintis savo zmonemis kurie baigia issivazineti ir nuskursti
Atsakyti
-7

L
Lanzbergas
2016-11-20 23:19:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amerika,"taikos"garantas.Gal galit kasnors man pasakyti nors vieną valstybę kur NATO ar Amerika yra atnešusi taiką?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų